gebe
  1. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Kaparinin Faydaları nelerdir diyenler gelsin

Konu, 'Alternatif Tıp' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

kaparinin faydaları kapari ve faydaları

Evliya Çelebinin 400 yıl önce varlığını keşfettiği kapari bitkisinin faydaları hakkında sizleri bilgilendirmek istiyoruz melekler :)

Vitamin ve mineral yönünden zengindir. Böbrek hastalıklarına ve damar sertliğine iyi gelir. İştah açıcıdır. Karaciğer fonksiyonlarını düzenler. Kabızlığı giderir. İdrar ve balgam söktürür. Kan değerlerini yükseltir. Ağrı kesici ve solucan düşürücüdür. Karaciğer fonksiyonlarının düzenlenmesine yardım eder. Afrodizyak özelliği vardır.

2. ömer

ömer Forum Okuru

merhabalar mesinde kapari yetiştiriyorum tomurcuk meyva ve yapraklarının salamurasını yaptım.. ms hastalığından tümör oluşumuna basurdan kansızlığa bir çok hastalığın tedavisinde kullanılan bu bitki hakkında gerek bilgi gerekse sipariş vermek için 0506 907 8610 numaralı telefonumuzdan ulaşabilirsiniz.. şifalı günler diliyorum..

Kaparinin Faydaları nelerdir diyenler gelsin konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Kapari Bitkisinin Faydaları

Kapari Bitkisinin Faydaları

kapari bitkisinin faydaları kapari receli reçeli nasıl yapılır bitkisi Uzmanlar, kapari bitkisinin çok faydalı olduğunu belirtiyor. Burdur başta olmak üzere Akdeniz ikliminin hakim olduğu Batı Anadolu illeri, Orta Anadolu'' Tokat ve civarında, Doğu Karadeniz ve Güney doğu illerinde doğal olarak yetişen kapari(gebere otu), çalımsı yapıda, dik ve yatık olarak büyüyen dikenli bir bitkidir....
  2. Gelin Bohçası nasıl hazırlanıyor diyenler

Gelin Bohçası nasıl hazırlanıyor diyenler

Gelin Bohçası Gelin Bohçası Malzeme : * 1 tavuk gögsü * 1 soğan * 3 diş sarımsak * 1 kase mantar * 2 ç.k. bezelye * 1 t.k. un * 1 su b.kaşar peyniri rendesi * yeşil soğan * tuz,karabiber * kekik * zeytinyağı Bağlamak için: * yeşil soğan Hazırlanışı : Tavuk gögsünü küp küp doğrayın. Tavaya sıvıyağı alın.Üzerine tavuk gögsünü,doğranmış soğan,sarımsak ve mantarları ekleyip...
  3. Neden ben diyenlere

Neden ben diyenlere

Zaman zaman olaylar karşısında neden ben? diye sormuş,karamsarlığa kapılmışızdır.Bu yazıdan sonra neden ben? demeyeceğinize eminim. Hıncal Uluç köşesinde yazmıştı: ”Wimbledon’ın ilk zenci şampiyonu efsanevi tenisçi Arthur Ashe, kan naklinden kaptığı AIDS’ten ölüm döşeğindeydi. Hayranlarından biri sordu: ”Tanrı böylesine kötü bir hastalık için neden seni seçti? ” Arthur Ashe cevap verdi: ”Tüm...
  4. İffet Yeni Sezon Ne Zaman Başlayacak diyenler gelin

İffet Yeni Sezon Ne Zaman Başlayacak diyenler gelin

İffet dizisi yeni sezon ne zaman İffet dizisi yeni sezon bölümleri ne zaman başlıyor? Türk sinemasının usta isimlerinden Müjde Ar'ın can verdiği İffet filmi, günümüzün en sevilen dizilerinden biri oldu. Müjde Ar'ın yerini güzel ve genç oyuncu Deniz Çakır aldı Melek'lerim. İffet dizisi evet çok izlenildi, sevildi peki ama sezon finali yapan İffet dizisi ne zaman başlayacak mı diyor...
  5. Kaparinin faydaları nelerdir?

Kaparinin faydaları nelerdir?

.Şimdi de ilk çağlardan beri anlatıla gelen kaparinin yararlarını,sırlarını keşfedelim sizinle… Kaparinin yararları saymakla bitmez.Ama biz yinede sayalım. Akdeniz ülkelerinde ilk çağlardan bu yana gıda ve tedavi amaçlı kullanılan kapari bitkisinden günümüzde,boya ve kozmetik sanayiinde de yararlanılmakta. Kaparinin bezelye büyüklüğündeki tomurcuklarının protein,vitamin,mineraller, rutin ve...

Sayfayı Paylaş