gebe
  1. kızılsaç

kızılsaç Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    41
    Ödül Puanları:
    18

karbonatlı su deneyimlerim

Konu, 'Diyet - Sağlıklı Beslenme' kısmında kızılsaç tarafından paylaşıldı.

arkadaşlar burdaki anlattıklarım benim bünyemde olanlar herhangi bir ön yargı edinmeyin. 1)ortalama çay kaşığını 2/3 ü bir lt + şişeye 1lt bitmeyecek kadar içtim. 2)birinci evre:içimi sanki cifle ovmuşlar ağzımın tadı kaçtı
    3)ikinci evre: tuzlu su gibi içtikçe su içiriyo.sanki hepsini vucut atacak.
    4)ayvayı yeme evresi: büyük küçük tuvalete aynı anda gidilir.artık içilen miktara göre ve yarattığı etkiye göre belli süre.
    5)bozma evresi:idrarın rengi açıktır o kadar su içtikten sonra,dışkı hafif ishalimsi kötü kokuludur.sanki antibiyotik içip de yaramamış bağırsağı bayıltmış gibi.
    6)Fayda evresi:eğer azmederseniz (ki ben edemedim maalesef) ağzınızın tadı kaçtığı için bir şey yemeye da heves kaçıyor.üstüne yulaf yoğurt yada sütle desteklerseniz abartmadan baya organların ödemini azaltıyor(mide -bağırsağın)en azından bir süre baya karnınız mekik çekmiş gibi düz görünüyor.

2. zeynep135

zeynep135 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    3
    Bana çok riskli geldi, ben bu tür olaylara biraz soğuk bakıyorum, sıkıntı çıkabilir.

3. kızılsaç

kızılsaç Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    41
    Ödül Puanları:
    18
    bende bir gün içsem 3 gün içemiyorum.aslında insan miktarını ayarlasıa spor yapsa baya faydası olur da aynı meslek gibi eğilmek lazım bu işe bir yandan çalışırken verimli olmuyor istediğim kadar

4. zeynep135

zeynep135 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    3
    Aynen öyle sürekli kafada tutman lazım yoksa sıkıntılı.

karbonatlı su deneyimlerim konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Sudan

Sudan

Sudan Coğrafi Verileri Konum: Kuzey Afrika, Kızıldeniz kıyısında, Mısır ile Eritre arasında yer alır. Coğrafi konumu: 15 00 Kuzey enlemi, 30 00 Doğu boylamı Haritadaki konumu: Afrika Yüzölçümü: 2,505,810 km² Sınırları: toplam: 7,687 km sınır komşuları: Orta Afrika Cumhuriyeti 1,165 km, Cad 1,360 km, Demokratik Kongo Cumhuriyeti 628 km, Mısır 1,273 km, Eritre 605 km, Etiyopya 1,606 km,...
  2. Su

Su

Genel anlamda su görmek hoş bir hayata, güzel rızka, iyiliksever insana, sadık dosta, büyüklere yaklaşmaya, din güzelliğine; Bulanık ve çamurlu su görmek üzüntü ve kedere, geçim darlığına, fitne ve karmaşaya; böyle bir suda yıkanıp çıkmak üzüntüden ve haastalıktan kurtulmaya, Berrak su içmek temiz hayata, rızıkza, Sıcak su içmek hastalık ve hüzne, İçtiği suya kanmak din ve inanç güzelliğine,...
  3. SU

SU

SU SU, kendine sırdaş arıyordu Önce buluta verdi sırrını. Ağır geldi sır buluta. Sağanak sağanak döktü suyun tüm sırlarını. Sonra göle gitti su. Ona anlattı derdini. Bu arada bulut suyun sırrını yağmur yapıp, dolu yapıp, kar yapıp savurduğu için, zaman zaman taşıyordu göl ve suyun sırrı iyice açığa çıkıyordu.* Sonra nehre verdi su sırrını. Nehir aldı suyun sırrını...
  4. heyecanımı paylaşmak istiyorum-ilk deneyimimdi

heyecanımı paylaşmak istiyorum-ilk deneyimimdi

eşimi paylaşmak eşimi paylaşmak istiyorum kocam beni istiyor karımı istiyorum karımı dün akşam bir siteden masterdan reiki uyumlama yani uzaktan enerji akışı yapılacaktı.bende katıldım kendi adımı ve eşimin adını yazdım.eşim başka şehirde bu arada onun haberi yok bundan gözlerinizi kapatıp konsantre olmaya çalışın dedi ben de öyle yaptım ama 25 dk falan o süre içinde eşimi kendimi ve daha...
  5. aşılamaya giden süreçte deneyimlerinizi benimle paylaşır mısınız?

aşılamaya giden süreçte deneyimlerinizi benimle paylaşır mısınız?

benim durumum yumurtalıklarımın gelişmediğini öğrendiğim gün başladı.doktor yeni evli çiftlerde 1 sene kendi haline bırakabiliyoruz dedi ama içim buna razı gelmedi hemen tedaviye başlamak istedim.daha sonra sprem testi yaptırdık eşime onda da bazı problemler çıktı ve aşılama tedavisi uygulanıcak dedi.sonra rahim filmi çektirdim şükür ki tüplerimde bir sorun yok.1 kutu günde 2 kez olmak üzere...

Sayfayı Paylaş