gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.224
    Ödül Puanları:
    113

Kargo - Bir Zamanlar (Gece ile Günü Ayıran)

Konu, 'J-K Harfli Şarkılar' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

Yağmurlu bir gecede caddeler çok renksiz Bir perde aralandı Gölgen sokağa sızdı
    Bir fahişe köşede cöpçüye gülümsüyor
    Yaşlı bir pianist tramvayı bekliyor
    Gölgen beni izliyor...
    Bir zaman bir mekan geceyle günü ayıran
    Ne varsa benden kalsın gerimde
    Kitaplarım, loş odam,kaçmalı bilinmeyene
    Gölgen beni izliyor...

Kargo - Bir Zamanlar (Gece ile Günü Ayıran) konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Gece İle GÜndÜz

Gece İle GÜndÜz

AYDINLIK Bir bilge adam çölde öğrencileriyle otururken demişki; "Gece ile gündüzü nasıl ayırt edersiniz? Tam olarak ne zaman karanlık başlar,ne zaman ortalık aydınlanır?" Öğrencilerden biri; "Uzaktaki sürüye bakarım, "demiş, "koyunu keçiden ayıramadığım zaman akşam olmuş demektir." Başka bir öğrenci söz almış ve "Hocam"demiş,"İncir...
  2. G ile başlayan rahatsızlıklar

G ile başlayan rahatsızlıklar

Gastrit : Midenin iç yüzündeki zarın iltihaplanması sonucu ortaya çıkan bir hastalıktır. Mide iltihabı veya mide nezlesi de denir. Hazırlayıcı nedenler : Ağır yemekler, fazla kuru veya sert yiyecekler, hamur işleri, tatlılar, acı ve baharatlı yiyecekler, alkol, fazla miktarda çay, kahve veya sigara içmek, yemek saatlerinin düzensiz olması, çabuk çabuk ve çiğnemeden yemek, fazla ilaç...
  3. zamanlar

zamanlar

melekler mekani Personalpronomen (persönliches Fürwort) Die Deklination der Personalpronomen N(wer-was) Ich Du Er Es Sie Wir Ihr sie Sie A(wen-was) Mich Mich Ihn Es sie Uns Euch Ihnen Ihnen D(wem) Mir Dir Ihm Ihm ihn Uns Euch Ihnen Ihnen G(sessen) Meiner deiner seiner Seiner Ihrer unser euer ihrer ihrer Reflexivpronomen (rückbezügliches Fürwort) Typisch für ein Reflexivpronomen ist, dass...
  4. Nane İle Güne Başlayın!!

Nane İle Güne Başlayın!!

Çok sevdiğim nanenin tadına ve kokusuna bayılırım.Böyle bir faydasınıda ilk kez duyuyorum.Naneli olan herşey beni acayip iyi hissettiriyor sizde deneyin. Nanenin kokusu bir eğitim çavuşuna benzer; beyninize “Kalk ve işine konsantre ol!” emrini verir. Araştırmalara göre bu kokunun olduğu yerlerde çalışanlar, sıkıcı ama yapılması şart olan işlere daha fazla yoğunlaşabilmektedirler....
  5. Ayasofya Müzesi Kimin Zamanında Türklerin Eline Geçmiştir

Ayasofya Müzesi Kimin Zamanında Türklerin Eline Geçmiştir

Ayasofya Müzesi Kimin Zamanında Türklerin Eline Geçmiştir konusunda bana yardımcı olacak bir melek arıyorum. Tşk.

Sayfayı Paylaş