gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.224
    Ödül Puanları:
    113

Kargo - Söyle

Konu, 'Çöplük' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

Cinsel moral yok, dostça bir ses yok
    Otoriter devlet yok,sıcak bir dokunma yok
    Aşka taviz yok, yüksek adrenalin yok
    Söze temas yok, gece içinde gündüz yok

O zaman kendi kendinle kalırsın
    İçindeki hayvanla tanışırsın
    O zaman yalnızlığı anlarsın
    İçindeki süpheyle yarışırsın
    Söyle, söyle söyle ah söyle söyle
    yalnız kalırmıydın yine?

Suça teşvik yok, bütün bir ailen yok
    Dine inancın yok, cebinde paran yok.
    Havada oksijen yok, bir yudum alkol yok
    Altın alyans yok, temiz bir giysin yok

O zaman öfke ile siyaha dönersin
    İçindeki korkuyla yeşile
    O zaman acı ile mora dönersin
    İçindeki gururla griye
    Söyle söyle söyle ah söyle söyle söyle

O zaman kendi kendinle kalırsın
    İçindeki hayvanla tanışırsın
    O zaman yalnızlığı anlarsın
    İçindeki süpheyle yarışırsın
    Söyle söyle söyle lütfen söyle söyle ah söyle
    yanlız kalırmıydın yine?

Kuşku bir tilki gibi
    ormandan nehre süzülen
    kelimeler birer savaşçıg
    eceye yenilen...

Kargo - Söyle konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Kargo - Sonbahar

Kargo - Sonbahar

Yapraklar solmuş Yerlerde ölü yatarken Yağmurun altında Şemsiye misali ıslanırken Soranlar oldu Nerede bu yalnız sonbahar Günler geçti Sonra geldi sonbahar Uyudum uyandım Geldi sonbahar Dilimin ucunda Bu mevsim seni beklerken Umurumda mı dünya Kalbini hissederken Soranlar oldu Nerede bu yalnız sonbahar Günler geçti Sonra geldi sonbahar Uyudum uyandım Geldi sonbahar
  2. Kargo - Sanı

Kargo - Sanı

Eğer seyrediyorsan son kez olanları Düzensizlerin düzeni,mantığıyla Kararmış,tozlu,eski bir yastıkta Ya da terli bir baletin kollarında Sanı Geride kalan küçük bir anı Gerçek Bir büyük yanılgı Niye hiçbir zaman yatırmazlar Giyotinin altına icat edeni Döndürüp yüzünü yine kendine Sorarsın aynaların rengini ... Acı ise Küçük bir anının olmadığı
  3. Kargo - Fırtına

Kargo - Fırtına

Fırtına dinmek bilmedi bu gece Dışarıda yağmur içimde sen Cevapsız sorular arasındayım yine Zaman ilaç değil sensiz olmuyor Şimdi yanımda olsan Benimle kalsan sabaha kadar Uçsak gecenin ötesine seninle, korkmadan Islak sokaklarda gölgeler gibi Hayalin dansediyor düşlerimde ... Sonsuz değil bitecek elbet bu fırtına Güneş ve sevgi bizi bekliyor Gecenin sonunda Biliyorum duyuyorsun...
  4. Kargo - Elmas

Kargo - Elmas

Görgüsüz ve densiz Bencil olmasaydın O elmasları sana Teker teker takmak isterdim Kırmızı ve mavi Moru olmasaydı O elbiseyi sana Beşer beşer almak isterdim Bugüne kadar bana verdiğin sözler Yokolup gittiler Bugüne kadar sana aldığım şeyler Yokolup gittiler Görgüsüz ve densiz İnatçı olmasaydın O elmasları sana Teker teker takmak isterdim Bugüne kadar bana verdiğin sözler Yokolup gittiler...
  5. Kargo - Ayrılmam

Kargo - Ayrılmam

Sona ermekte gün yine seninle Akşamlar böyledir hep sessiz Eşyalar başka yerde, ben bir yerde Gölgen dolaşır gibi, sanki peşimde Işıkları yakın nedir bu giz Yokluğun da, sen de varsa, sen bu evde Ayrılmam, sarılırım hayallere Ayrılmam, sevişirim özleminle Hava ağır sıkıntıda sokaklar Sensin kaldırımlardaki bu iz Alışmaya çalıştıkça öfke gibi Hasret büyüyor göğsümde, sinsi, sessiz

Sayfayı Paylaş