gebe
  1. AuSSie-AnGeL

AuSSie-AnGeL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    780
    Ödül Puanları:
    113

Karı & Koca - Kocalarınıza sevgililerinize okutun !!!

Konu, 'Kadınlar ve Erkekler' kısmında AuSSie-AnGeL tarafından paylaşıldı.

Sevgili meleklerim Allah erkeği önce yaratmış olabilir, ancak şaheserlerden önce her zaman bir kaba taslak vardır.... [​IMG]

Karı & Koca

Bir çift hiç konuşmadan arabayla yolda gitmekteydi. Daha önceki bir tartışma münakaşaya dönüşmüştü ve hiçbiri teslim olmak istemiyordu Keçi, katır ve domuzlarla dolu bir çiftliğin yanında geçerken koca alaycı bir biçimde sorar: "Akrabaların mı?"Karısı "Evet" diye cevap verir ve ekler,"Senin taraftan akrabalarım"

* Kelimeler

Kocası karısına kadınların bir günde kaç kelime kullandığına dair bir makale okuyordu...Erkeklerin 15,000 kelimesine karşılık 30,000 kelime Karısı yanıtladı: "Sebebi erkeklere herşeyi tekrar etmek zorunda olmamızdır." *

Yaradılış

Bir gün bir adam karısına sordu: "Aynı zamanda nasıl hem bu kadar>salak hem de bu >kadar güzel olabildiğini anlamıyorum." Karısı yanıtladı: "Açıklamama izin ver Allah beni sen çekici bul diye çok güzel yarattı; Allah beni ben seni çekici bulayım diye çok salak yarattı!"

*Konuşmama Cezası

Bir karı koca evde problemler yaşamaktaydı ve birbirlerine>konuşmama cezası uygulamaktaydı. Aniden adam ertesi gün karısının kendisini sabah 5:00da iş için bir uçuşu olduğundan uyandırması geektiğini hatırladı. Sessizliği ilk bozan (ve KAYBEDEN) kendisi olmamak için, bir kağıdın üzerine Lütfen beni sabah 5:00da uyandır yazdı ve notu karısının bulabileceği bir yere bıraktı. Ertesi sabah, adam uyandı ancak saatin 9:00 olduğunu ve uçuşu kaçırdığını farketti. Çok kızdı, tam karısının onu neden uyandırmadığını soracakken yatağın yanında bir parça kağıt buldu Kağıtta "Saat 5:00. Uyan" yazmaktaydı

Karı & Koca - Kocalarınıza sevgililerinize okutun !!! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Karı-koca münakaşaları

Karı-koca münakaşaları

karı koca duası karı koca için dua kari dualari kari duasi duaları Karı-koca münakaşaları Bugüne kadar hep evli çiftlerin (özellikle erkeklerin) bekarlara kıyasla daha uzun yaşadığını söyledik. İngiliz doktorlar son çalışmaları ile bu ezberimizi bozdular; devamlı tartışan mutsuz bir çiftseniz enfarktüs geçirme...
  2. komik karı koca halleri:).....

komik karı koca halleri:).....

komik karı koca resimleri koca karı resimleri kari yaşlı
  3. karı koca muhabbetleri

karı koca muhabbetleri

karı koca sözleri KadınLar & ErkekLer Koca evine elleri bir suru kaset dolu olarak girer ve karısı: --Niye bir suru kasete para verdin bizim evdeTeyp yok ki? --Sen sütyen aldığında ben soruyormuyum?:hhh: :hhh: Koca eve zil zurna sarhoş girer ve karısına bakarak: --NE kadar çirkin olduğunu biliyormusun? --Sen'de pis ve sarhoşsun diye cevap verirkarisi. --ݝyi de benimki sabah'a...
  4. Karı-Koca Münasebetlerinde Âdab

Karı-Koca Münasebetlerinde Âdab

karı koca muhabbeti için dua erkek karısına nasıl davranmalı koca karısına nasıl davranmalı karisina nasil davranmali kocanın karısını sevmesi için dua İslâm'da aile müessesesi, otoriteye değil, "sevgi"ye dayanır Sevgisiz otorite, kırıp dökmekten, kalpleri birbirinden uzaklaştırmaktan başka bir işe yaramaz Ailenin temel fertleri olan karı-koca arasında sevgi ve saygı olduğu takdirde,...

Sayfayı Paylaş