Karin bolgesi catlaklari

Mahperver

Yeni Üye
Üye
Karin bolgesi catlaklari
karın bölgesi çatlakları
Sevgili melekler ..aranizda hamilelik doneminde karin catlaklarini onleyen bir urun kullanan var mi?..gercekten etkisi olan bir sey istiyorum kendim icin..
Ilk hamileligimden ince ince izler var pek belirgin degiller aslinda lakin simdi ikinci hamileligimde bunlarin dogal olarak artacaklarini hatta eskilerinde bir bakima derinlesecegini saniyorum..bunu onlemek icin ne kullanmaliyim..
Simdiden tesekkurler..

Canım bu çatlaklaarın tamamen ırsi olduguna inanan biri olarak... eğer şanslıysan oluşmuyorlar şansızsan oluşuyorlar... :( ama çevremden edindigim bilgilere dayanarak hamilelik suresinde devamlı karın bolgesini nemli tutmak lazımmıs.... yani nemlendirici kullancaksın ozelliklede karın buyumeye baslayıncaa.. kuzenim hergun sabah aksam yaglanır gibi kremlenirdii ve hiç çatlağı yok... çok zatmetli bir iş ama işe yarar sonucta gerginleşen bolgeyi nemli tutuyorsun ve catlamasına engel oluyorsun.. umarım yardımcı olabilmişimdir..

Saol bitanem..nemlendirme yontemi bana da mantikli geldi..tabi bu durumda ozel bi urunde gerekmiyor hem sanirim bebek yagindan daha derin nemlendiren bir urun yok..
Tekrar tesekkurler bitanem..

Geri