gebe
  1. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    960
    Ödül Puanları:
    113

Karıncalardan kurtulmak için ne yapmalıyım diye soranlar gelsin

Konu, 'Bunları Biliyor musunuz ?' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

Karıncalardan nasıl kurtulurum ? Karıncadan kurtulma yolları ? Karınca için çözüm ve ilaç var mı ? Yazın daha doğrusu baharın gelmesiyle birlikte karıncalarla başı dertte olan sevgili meleklerim, bu dertten müzdarip birisi olarak dün bir ilaç denedim bundan bahsetmek istiyorum sizlere. Bu ilaç kesinlikle çocuklarımız içinde güvenli artı 6 aya kadar da etkili bir ilaç. Aynı zamanda genel amaçlı hamam böceği ve o tür küçük haşerelerin tamamına, bit pire tahtakurusu, kırkayak ve yürüyen tüm haşereler üzerinde etkiye sahip inanılmaz bir ilaç
    K-OTHRİNE SC 50 SÜSPANSİYON
    Bu ilacı dilerseniz K-OTHRNE SC 50 SSPANSYON KARINCA VE GENEL AMALI HAERE LACI Haere Market | Hamam Bcei | Kalorifer Bcei | lalama | Hizmetleri adresinden 18 tl vererek te satın alabiliyorsunuz. Dünyaca ünlü bir marka olan BAYER güvencesi ile satışa sunuluyor.

İlacı kullanmak için öncelikle 2 litre su hazırlıyorsunuz. Hazırladığınız bu suyun içine alacağınız K-othrine ni atarak güzelce karıştırıyorsunuz. Genelde çoğu yerde 4-5 litre suya karıştırılması hususunda bilgiler olsada. Tam ve güzel bir etki için sizlere 2 litre diyorum.

Hazırladığınız bu ilacı karıncaların olduğu ve muhtemel yürüme yerleri olan duvar köşelerine, duvarlara püskürterek sıkıyorsunuz. Bunu uygularken havanın rüzgarlı olmamasına dikkat edin lütfen. Ben dün uyguladım ve sonuç inanılmaz arkadaşlarım, karıncalardan eser bile yok :)

Şiddetle tavsiye ediyorum rahatlıkla kullanabilirsiniz.

2. Misafir

Misafir Forum Okuru

Bizim mutfak balkonunda da var, bizde alalım bu ilacı dediğin gibi inş etki eder Sadmin, faydalı oldu bu konu sağolasın :)

3. O.Gürler

O.Gürler Forum Okuru

En etkili ilaçlardan birisidir..Güvenle kullanabilirsniz yeterki çıktığı yerleri bilin..

4. Hale Yıldız

Hale Yıldız Forum Okuru

Bende geçen sene kullandım, çok etkili gerçekten, bu senede karıncalar yeni yeni görünmeye başladı, yine kullanacağım, tertemiz oluyor ev, hiç bir haşere kalmıyor...

Karıncalardan kurtulmak için ne yapmalıyım diye soranlar gelsin konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. " Aşk nedir " diye soranlara

" Aşk nedir " diye soranlara

Aşk tamamiyle böyle birşey olsa gerek...Helal olsun teyzeme bu yaşta bile aşkının peşinden gitmiş :tik: Konya'nın Seydişehir ilçesinde emekli maaşı kuyruğunda tanıştığı adama aşık olan 80 yaşındaki kadın, evden kaçarak sevdiği adamın evine yerleşti. Durumu öğrenen oğlu ise kalp krizi geçirdi. Seydişehir ilçesi Kavak köyünde ikamet eden 80 yaşında 3 çocuk annesi Gülsüm Arslan, ölen...
  2. sivilcelerden kurtulmak için ne yapmalı

sivilcelerden kurtulmak için ne yapmalı

merhaba arkadaşlarım yüzümde inanılmaz sivilceler var ve ben bundan bir türlü kurtulabilmiş değilim. Acaba sivilcelerden kurtulmak için ne yapmalı ?
  3. Kıl Batıkları Ve Lekelerinden Kurtulmak İçin Ne Yapmalıyım

Kıl Batıkları Ve Lekelerinden Kurtulmak İçin Ne Yapmalıyım

Kıl Batıkları Ve Lekelerinden Kurtulmak İçin Ne Yapmalıyım ? lütfen yardım edin öneri yada bişeyler yazın bıktım yardımlarınızı bekliyorum.
  4. ishalden hemen kurtulmak için ne yapmalıyım

ishalden hemen kurtulmak için ne yapmalıyım

Çok afedersiniz bağırsaklarım fena bozuldu ve dışarı çıkmam lazım.Acilen nasıl geçirebilirim ishali bilen vardır elbet, ölüyorum ne olur yardım :S
  5. Evdeki Karıncalardan Doğal Yollarla Kurtulmak İçin!

Evdeki Karıncalardan Doğal Yollarla Kurtulmak İçin!

bu konu karıncalardan kurtulmanın yolları ile ilgili bilgilere yer vermektedir. Bahar aylarından itibaren havaların ısınması ile birlikte çoğumuzun evin de karıncalar kendini göstermeye başlar. Bazen bu karıncalardan ne yaparsak yapalım bir türlü kurtulamayız. Karıncalardan kimyasal değil de doğal yollarla kurtulmak istiyorsanız sizlere gereken pratik bilgileri sunuyoruz. Karıncaların...

Sayfayı Paylaş