gebe
  1. Cennet-ul Meva

Cennet-ul Meva Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    159
    Ödül Puanları:
    63

Karısının cesedini masa yapmış...

Konu, 'Güncel Haberler' kısmında Cennet-ul Meva tarafından paylaşıldı.

Jeff Green 32 yaşinda Arizona/ABD'li bir adam.. Bir sure once karisini kaybetmiş...Kadin 29 yaşinda kalp krizinden ölmüş.. Sevdigi birini kaybetmek her insani sarsar ama bu adam nasil sarsildiysa artik karisinin topraga verilmesine 1 gun kala "onu kaybetmenin acisina dayanamiyorum alip eve geri getiricem" diye ayaklanmiş... Cenaze işleriyle ilgilenen gorevlileri arayip bunu onlara da soylemiş ve izin istemiş adamlar şaşirmişlar ama nasil olduysa izin vermişler.. Jeff Green böylece "karicigim 7 kat topragin altinda olacagina evimizde olsun" diyerek almiş karisinin ölüsünü eve getirmiş... Bununla bitmiyor adam bir de "karim espri anlayişi gelişmiş bi kadindi" diyerek onu yeni kahve sehpasi yapmaya karar vermiş!!!! Tam 6.000.00 $'a cesedin bozulmasini engelleyecek şekilde ozel olarak tasarlanmiş koskoca bir cam masa yaptirmiş ve kadini o camin icine yerleştirip masa diye salonun ortasina koymuş!!! Bunu duyan akrabalari ve arkadaşlari "bu adam siyirdi" diyerek artik ona ugramiyorlarmiş.. Ama soyledigine gore hala korkmadan evine girip cikabilen birkac gercek dostu varmiş..
    Buyrun. siz misafirlige gittiginiz bir evde salonun ortasinda aşagidaki gibi bişey gorseniz ne yaparsiniz???

2. ebe melek

ebe melek Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    18
    Ödül Puanları:
    18
  3. beklenenbebis

beklenenbebis Forum Okuru

4. $ul€

$ul€ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    424
    Ödül Puanları:
    0
    bune yahu...:D

5. hüzün meleği 26

hüzün meleği 26 Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    77
    Ödül Puanları:
    48
    aman allahım bir ölüyle yaşıyor

6. eficixmM

eficixmM Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    7
    Ödül Puanları:
    0
    bole bıse gorsem delırmış dıe suphe ederdım öluyle kalınırmı yauuu

7. musab

musab Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    13
    Ödül Puanları:
    0
    bu nasıl bozulmamış ki allah ım ne insanlar var

8. zuzumm_

zuzumm_ Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    197
    Ödül Puanları:
    63
    aşk ama bukadarı saçma o ceset nasıl eziyet görüyodur şimdi yazık ya

9. juju

juju Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    223
    Ödül Puanları:
    0
    ne aşkı yaa herşeyi aşka bağlamayalım ölüye saygıda ayaklarının altında bırakın günah yaaa topraktan geldik toprağa gidicez dimi ama

Karısının cesedini masa yapmış... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. karısından kocasına özür mektubu :)

karısından kocasına özür mektubu :)

karısından kocasına mektup Sevgili Kocacim, Avrupadaki iş gezisinden donmeden sana haber vermek istedim, arabamla cok ufak bir kaza gecirdim,kotu bir kaza degil ve canim yanmadi,bana birsey olmadi onun icin endiselenmeni istemedim...Migrostan geri donerken tam evin garajina girecekken ayagim kaydi ve yanlislikla gaz pedalina basiverdim sonuna kadar...garaj kapisi hafif arizalandi ama senin...
  2. Masa

Masa

Örtüsüz ve üzeri boş olan masa geçim sıkıntısına, Üzerinde bir şeyler bulunan ve yemek yenen masa nimet ve bolluğa delalet eder. ( Ayrıca Bakınız; Sofra.)Masanın üzerinde yemekleri hazır görmek zenginliğe, refaha, üstü boş masa görmek, fakirliğe işarettir. Rüyada Masanın üzerinde yemekleri hazır görmek varlığa , rahata; üstü boş masa görmek, yoksulluğa yorumlanır. Yakında hiç ummadığınız bir...
  3. Yazıcıoğlu'nun cesedine ulaşıldı

Yazıcıoğlu'nun cesedine ulaşıldı

Büyük Birlik Partisi Genel Başkanı Muhsin Yazıcıoğlu'nun cesedine ulaşıldığı kaydedildi. İçişleri Bakanı Beşir Atalay, BBP Genel Başkanı Muhsin Yazıcıoğlu ve beraberindekileri taşıyan ve önceki gün düşen helikopterin enkazına ulaşıldığını açıkladı. Kazanın olduğu bölge Göksun İlçesi'nde bulunuyor. YAZICIOĞLU'NUN CESEDİNE ULAŞILDI Enkazı bulan korucu ekibinden Abidin Karataş,...
  4. Erkekten Karısına inanılmaz kahvaltı

Erkekten Karısına inanılmaz kahvaltı

evet nasıl zeka ama sonu çok güzel ama bi sen bi ben olsa daha iyi olmaz mı hep ben hep ben olmuyo ki........... :piha::piha: Evliliğin ilk sabahında koca erkenden kalkıp sabah kahvaltısı hazırlar. Kahvaltının zengin ve ihtişamlı olması için kolları sıvar. İlk baharın güneşli bir gününde oturduğu dairenin balkonunda masayı çiçeklerle süsleyerek işe koyulur. Ocakta çay demlenirken...
  5. Kanuninin hayatı karıları çocukları

Kanuninin hayatı karıları çocukları

Ya kanunininn hayatını , karılarını , çocuklarını hep berabeer yazın herkez daha iyi anlasın

Sayfayı Paylaş