Karpuz dilimli bebek patiği yapılışı | Melekler Mekanı FORUM - 27 Eylül 2016

Karpuz dilimli bebek patiği yapılışı

Konu, 'Bebek Örgüleri' kısmında elmalı kurabiye tarafından paylaşıldı.

1. elmalı kurabiye

elmalı kurabiye Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    13
    Ödül Puanları:
    0
    bebek patiği yapılışı bebek patikleri yapılışı karpuz dilimli patiği patikleri video karpuz dilimli dikimi
    ARKADASIMIN BEBEGİ OLACAK İNŞALLAH BENDE ONA GÜZEL BİR PATİK ÖRNEĞİ ARASTIRIKEN BUNU BULDUM VE PAYLASMAK İŞTEDİM HEM ÇOK ŞİRİN HEMDE ÇOK GÜZEL

yapılışı: 25 ilmekle başlıyoruz.30 sıra haruşe ördükten sonra 10 sıra kesilirve beyaz iple 4 sıra düz pembe iple 4 sıra ters örüyoruz.9 sıra beyaz 8 sıra pembe olacak sonra kesiyoruz.gösterildiği gibi dikiyoruz.

2. cim_cim_cimcime

cim_cim_cimcime Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    ya peki dikimi nasıl olacak yapamıyorum

3. :osqe:

:osqe: Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    [ı]emeğine sağlık[/ı] [ı]çok güzeller[/ı]

4. su.ay

su.ay Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    çok şirin olmuş. ellerine sağlık.

5. Misafir Melek

Misafir Melek Forum Okuru

karpuz dilimli bebek patiği

patik gerçekten çok hoş duruyo işleme kısmı gayet acık ve basit ama bir türlü dikemedim resmide tam çözemedim. rica etsem dikiş kısmını daha detaylı anlatabilirmisiniz.

6. Misafir Melek

Misafir Melek Forum Okuru

bu patik çok harika ve kolay sizinde örmenizi tavsiye ederim bn ördüm çok güzel oldu

7. beklenenbebis

beklenenbebis Forum Okuru

çokkk ciciişşşşşşşşş

8. ufuk çizgisi

ufuk çizgisi Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Sadece resim değil yapılışını da paylaştığınız için çok sağolun :)

9. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

melike

anlatımı tamam fakat dikimini nasıl yapıcaz lütfen bu konuda yardımcı olabilirmisiniz. yani anlayamadım o dikim kısmını ben :S

10. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

bu patikten arkadaşımda ördü dikilen kısmı iğne ile büzülerek örülüyor alttanda aynı şekilde büzülüyor tabi beyaz pembe olan kısmı daha sonra alttan düz beyaz kısmı dikiliyor

Karpuz dilimli bebek patiği yapılışı konusuna benzer içeriklerimiz
  1. örgü bebek patiği yapılışı

bebek patiği yapılışı bebek patikleri yapılışı patik örgüleri ve yapılışları örgü patiği Arkadaşlar şimdi yukarıdaki bebek patiğini beraberce yapalım. Nako rekor ipi ile ve 3,5 numara şiş ile öreceğiz. Çok kolay bir patik eminim yapabilirsiniz, yine bol bol resim çektim ve ayrıntılı bir şekilde anlatacağım. Hadi kolay gelsin Önce 65 ilmek atıyoruz ve hem önden hem de arkadan haraşo...
  2. Bebek Patiği ve Yapılışı

nako bebek patikleri Bu kırmızı patikleri 3.5 numara şiş ile Nako Vizon ip kullanarak pirinç örgüyle ördüm...Yeni doğacak kız bebekler için çok güzel ama daha büyük örmek için şemadan bakıp ilmek arttırabilirsiniz.. Yapılışını ise şöyle anlatayım: Pirinç örgünün yapılışı: • 1 ilmek yüz,1 ilmek ters sıra sonuna kadar aynı şekilde örülür. • Arka sıradan örerken düzün üstü ters,tersin üstü...
  3. Bebeklere Converse Bebek Patiği Yapılışı (Resimli, Açıklamalı)

converse bebek patiği bebek patiği yapılışı değişik bebek patiği yapılışı Sevgili melekler, son yılalrda hayli moda olan Converse ayakkabılar artık bebek patiklerine de sıçradı. El örgüsü ile yapılan bebek patikleri artık Converse modelinde. Gerçekten de Converse marka ayakkabılara son derece benzeyen bu patiklerle bebeğiniz çok şirin görünecek.. Malzemeler Mutlaka biri beyaz, diğeri...
  4. Karpuz Dilimli Bebek Patiği Nasıl Yapılır?

karpuz dilimli bebek patiği, karpuz dilimli patik, bebek patik yapılışı Sevgili melekler, şık ve kolay yapımı sebebiyle özellikle kız bebekler için tercih edilen karpuz dilimli bebe patiği yapılışını aşağıda sizlerle paylaşıyoruz... Karpuz Dilimi Patiğin Yapılışı: Çok kalın olmamak şartı ile şiş ile farklı yün. 25 ilmek atın. Yaklaşık 30 sıra kadar örmek istediğiniz iple haroşa örün...
  5. Derya Baykal Anlatımlı Bebek Patik Yapılışı

Bebekler için özellikel kış ayların da önemli bir ihtiyaç olan bebek patik modelleri farklı renk ve modellerle örgü danyasının trendleri arasın da yer almaya devam ediyor. Sizler için bu yazımız da Derya Baykal bebek patik modelini malzemeleri ile birlikte açıklamalı yapılışını paylaşıyoruz. Şimdiden modeli yapacaklara kolaylıklar dileriz. Derya Baykal Fiyonklu Patik Yapımı İçin Gerekli...

Sayfayı Paylaş