gebe
  1. ashly

ashly Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

karşı binadakiler...KİRLİ!!!!!

Konu, 'İtirazım Var Asabiyim Ben' kısmında ashly tarafından paylaşıldı.

evimizin karşısındaki binayı ev sahibi bi şirkete kiralamiş şimdi bütün binada genç erkekler oturuyo.... ama malesef gercektten görüntü kirliliği ortaya cıkyo perdeler hep acık cok hoş olmayan görüntüler durumlar olyo artık pek balkonda takılamyoruz.... nereye şıkayet edebilir noluur yardm edin.. bu sıcak günlerde balkonu kullanamamak cok kötüüüü :((

2. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113
    Öncelikle konunuzu Ramazan Yemekleri bölümünden alıp, ilgili yere taşıdım, bilginiz olsun. Sorununuza gelince, eğer sizlere karşı bir hareketleri yoksa, yani balkona çıktığınızda sizleri rahatsız edici bakışlarda bulunmuyor, taciz etmiyorlarsa hiçbirşey yapamazsınız. Eğer iş o boyuttaysa, önce kolluk güçlerine başvurursunuz ki polis gerekli uyarılarda bulunur ve gider. Olmadı binanızda imza toplarsınız, hatta sizin sıranızdaki yan binalardan da imza toplar Sulh Hukuk Mahkemesinde dava açabilirsiniz.

karakuzu bunu beğendi.
  3. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.213
    Ödül Puanları:
    113
    Burasının Türkiye olduğunu asla kimsenin unutmaması gerekiyor. Bizim aile yapısına ters düşen ve etik olmayan davranışlar vardır. Bu tür davranışlar özellikle erkeklerden bayanlara yönelik geliyorsa elbette ki kabul edilebilecek birşey değildir. Eğer size rahatsızlık verecek boyutta davranışlar da bulunuyorlarsa çevre ve bina sakinleri olarak imza toplayıp bunu ilgili makamlara bildirebilirsiniz.

karakuzu bunu beğendi.
  4. karakuzu

karakuzu Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    476
    Ödül Puanları:
    113
    Ay ne edepsizler yaa!!! Evinde istedigin sekilde gez kardesim ama perdeni barikapat!! Ayip denen bbsyden haberleri varmi acaba:S
    Ayrica arkadasim sana da sabir diliyorum cünkü her disari baktiginda bunlari gormek cekilmez yani:S

5. ÖzGüL

ÖzGüL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    599
    Ödül Puanları:
    193
    oooo benım yaz kış sorunum karşı tarafım arka yan tarafım hep işyeri hep güneşlık kapalı oyhhh oyyyy :hıms:

6. Asena_Sule

Asena_Sule Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    990
    Ödül Puanları:
    163
    ayneee kötü bi durm ben balkonda oturmayı çok severim öyle bi dıurmda taciz kötü bi harekette olmazsa çok rahatsız eder beni polise haber ver en iyisi u uyarı alırlar en azından

7. handehanci.85

handehanci.85 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    1
    aaaa çok garip keşke kaslı falan olsalardı bari italyan tarzı :)

karşı binadakiler...KİRLİ!!!!! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Eski aşıklar karşı karşıya

Eski aşıklar karşı karşıya

RAKİP OLDULAR! ESKİ AŞIKLAR BÜLENT İNAL VE TUBA BÜYÜKÜSTÜN AYNI GÜN VE SAATTE YAYINLANAN DİZİLERİYLE BİRBİRLERİNE RAKİP OLDULAR. Tuba Büyüküstün ile Bülent İnal aşkı 'Ihlamurlar Altında' dizisinin çekimleri sırasında başlamıştı. Dizi ile birlikte iki sevgilinin aşkları da bitti. 'Asi' dizisinde başrol oynayan Tuba Büyüküstün ile 'Kalpsiz Adam' dizisinde oynayan Bülent İnal'ın dizileri...
  2. Piliç Karşıdan Karşıya Niçin Geçer?

Piliç Karşıdan Karşıya Niçin Geçer?

Evet arkadaşlarım şimdi birazdan az sonra sizlere piliç karşıdan karşıya neden geçer sorusuna dünyaca ünlü düşünürlerin kişilerin verdiği cevapları veriyoruz. Acaba bunlardan hangisi size daha uygun :D RENE DESCARTES: Yolun öbür tarafına geçmek için. EFLATUN: Iyiliği için. Gerçek, öteki taraftadır. ARISTOTELES Karşıdan karşıya geçmek pilicin doğasıdır. KARL MARX Tarihsel olarak...
  3. Lekelere karşı

Lekelere karşı

Vücudumuzdaki lekelere iyi gelecek çok güzel bir tarif buyrun kızlarr:) Beş tutam ormanında centiyene kökü , üç tutam düğün otu,beş adet meşe palamudu yeşil soğanla dövülerek ezilir.Ezilen karışıma üç tutam katran tozu ilave edilerek yarım saat süre ile suda pişirilir.Sıkılarak elde edilen posa merhem kıvamına gelinceye kadar pirinç unu katılarak yumurta sarısı ile yoğurulur.Hazırlanan...
  4. Karşıdan Karşıya Güvenli Geçiş Yerleri

Karşıdan Karşıya Güvenli Geçiş Yerleri

Karşıdan Karşıya Güvenli Geçiş Yerleri hakkında bilgi,,, Merhaba arkadaşlar Karşıdan Karşıya Güvenli Geçiş Yerleri nelerdir bu konuda kızıma bişeyler öğretmek istiyorum

Sayfayı Paylaş