gebe
  1. ms_enemy

ms_enemy Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    11
    Ödül Puanları:
    0

kaş kalemi kullanıyomusun?

Konu, 'Makyajın Püf Noktaları' kısmında ms_enemy tarafından paylaşıldı.

[​IMG] Benim kaşlarım çok kalın değiller ama ben de aksi gibi kalın kaşları severim. O yüzden yeni takıntım kaş kalemi :) Sürdüğünüz zaman tabiiki yeni bir kaş modeline sahip olmuyorsunuz ama daha belirginleşiyorlar. Eğer siz de kullanmak isterseniz işte nasıl kullanacağız :
    • Öncelikle aldığınız kaş kaleminin arkasında bulunan fırçayla kaşlarınızı tarayıp düzeltin.
    • Sonra kalın yerinden başlayıp ince yerine doğru gidecek yönde çok hafif bir şekilde kaşınızı çizin. Hafif ve kesik hareketlerle yaparsanız daha doğal duruyor.
    • Sonra boyadığınız yerin karışması için fırçayla tekrar üzerinden geçin.
    alıntıdır

2. meleğim_rüzgarım

meleğim_rüzgarım Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Ce: kaş kalemi kullanıyomusun?
    kalem deılde rımel seklınde olan sekıllendırıcıler var onları kullanıyorumm

3. esena

esena Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    5
    Ödül Puanları:
    38

ben kalem kullanıyom ve hoşumada gidiyo gözlerim mavi ortaya çıkarmak için kullanıyom

4. ms_enemy

ms_enemy Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    11
    Ödül Puanları:
    0

kaşları çok açık yani tüyleri seyrek olanlar için ideal bişe.. bendee kullanmıyorum amaa kullanımı fazla olan bir makyaj parçası:)

kaş kalemi kullanıyomusun? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Kaşıntı..

Kaşıntı..

Sulanma göz hastalıklarında sık rastlanılan bir belirtidir. Rüzgarlı tozlu ortamlarda, ağlama ve gülme sırasında, yoğun yakın çalışma sırasında sulanma normal kabul edilebilir. Hangi Sulanmalar Hastalık Belirtisi Olabilir? ► Uzun sürüyorsa, ► Beraberinde kızarıklık, batma, görme azlığı gibi şikayetler varsa , ► Bebek ve küçük çocuklarda uzun süre devam ediyorsa bir hastalığın belirtisi...
  2. kaşıntı

kaşıntı

Vücudun herhangi bir yerinde ya da tamamında hissedilebilir. Böcek dolaşıyormuş hissi, hafif yanma ve batma gibi belirtilerle de ortaya çıkan, insanı çok rahatsız eden, toplum içinde zor duruma düşüren, sevimsiz ve sıkıntılı bir durumdur. Çok şiddetli olduğunda; uykusuzluğa,gerginliğe ve depresyona bile neden olabilir. Nedenleri: Ciltte döküntü yapan...
  3. kaş

kaş

Akdeniz Bölgesi'nde Antalya İli'ne bağlı bir ilçe olan Kaş'ın kuzeydoğusunda Elmalı, doğusunda Finike ilçeleri, batı ve kuzeyinde Muğla, güneyinde de Akdeniz bulunmaktadır. Teke Yarımadasının güney kesiminde yer alan Batı Toroslarının uzantıları olan Akdağ, Kaş ile Muğla'nın doğal sınırını oluşturur. Teke yarımadasının ilçe sınırları içerisinde kalan bölümü dağlar ve akarsularla engebelenen...
  4. Evinizdeki aksesuarları doğru şekilde kullanıyomusunuz

Evinizdeki aksesuarları doğru şekilde kullanıyomusunuz

Küçük bir salonu dekore ederken zorlanmadan yerleşim yapabilmek ve mekana ferahlık katmak düşündüğünüz kadar zor değil. İşin sırrı, doğru aksesuarı doğru yerde kullanmakta saklı. PLANLAMADAN ÖNCE Ferah ve kullanışlı bir salon yaratmak için metrekare çok da önemli değildir. Doğru aksesuar ve renk seçimi ile mekan ne kadar küçük olursa olsun daha aydınlık ve daha büyük gösterilebilir. Örneğin...
  5. melekler cildinize neler kullanıyosunuz

melekler cildinize neler kullanıyosunuz

cilt bakımımızı nasıl yaptığımızı paylaşalım istedim belki birbirimize faydamız olur

Sayfayı Paylaş