Kasımpatı Çiçeği Bakımı ve Resimleri | Melekler Mekanı FORUM - 28 Eylül 2016

Kasımpatı Çiçeği Bakımı ve Resimleri

Konu, 'Bitki ve Bitki Bakımı' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

1. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

kasımpatının yararları
    kasımpatı bakımı

Harika bir çiçek bakımı ve resimleriyle karşınızdayız melekler :) Kasımpatı..

Kasımpatı Çiçeği (Chrysanthemum): Kırmızıdan sarıya kadar farklı renklerde 30 çeşidi olan ve ılıman iklimlerde yetişen, iri çiçekli bir süs bitkisidir.

Kasımpatının Faydaları ve Tıbbi Etkileri: Çok eski zamanlardan beridir, özellikle Çin’de tıbbi amaçla tonik olarak kullanılmaktadır.

Kasımpatı Nasıl Kullanılır: Süs bitkisi olarak kullanımı yaygındır. Böcek ilaçlarında hammadde olarak kullanılmasının yanında pek çok ülkede ölümü çağrıştırmakta ve bu nedenle cenaze törenlerinde ve mezarlıklarda kullanılmaktadır.

pamukşekeri bunu beğendi.
Kasımpatı Çiçeği Bakımı ve Resimleri konusuna benzer içeriklerimiz
  1. birkaç Bahçe çiçeği ve bakımı

saraypatı çiçeği kılıç çiçeği nasıl yetiştirilir kılıç nasıl dikilir bakılır Hemerocallis - Daylily Adı: Hemerocallis (Güngüzeli) Adını eski yunanca "hemera:gün" ve "kallos.: güzellik" sözcüklerinden almıştır. Kısa ve etsi yapıda yumrulu yer altı gövdeleri, otsu özellikte ve çok sayıda sürgünleri vardır. Hemerocallis'ler besin maddesince zengin ve serin bahçe...
  2. Arap sümbülü çiçeği ve bakımı

sümbül çiçeği bakımı sümbül soğanı bakımı arap sümbülü ne zaman dikilir dikimi Gönül hırsızı… İncecik bedeninin üzerine takmış; kocaman, süslü, boncuklu mor şapkasını… Çalmış bahçenin kapısını, bekliyor sessizce dışarıda… Küçücük tohumlar ekmezseniz toprağa, büyük ve çirkin soğanlar dikerek başlarsınız serüveninize… Bilmeden, onların size sunacağı hediyeleri, üstlerine titrersiniz, güzden...
  3. Sümbül çiçeği ve bakımı

sümbül bakımı sümbül çiçeği bakımı çiçeğinin çiçeği çiçeğinin özellikleri Sümbül çiçeğinin ismi Farsça da sümbül olarak da bilinir. Genellikle süs için yetiştirilen çok gösterişli soğanlı bir bitkidir. İlmi adı hyacinthus tur. Zambakgiller familyasındandır. Sümbül, soğanlı ve otsu bir bitkidir. Sümbül beğenilen bir süs bitkisidir, görünüşü çok güzel, renkleri değişik ve parlak, kokusu...
  4. Acı Bakla çiçeği resimleri

Acı Bakla çiçeği resimleri AcıBakla fotografları Daha önce hiç acı bakla bitkisini gördünüz mü? Ben yeni görüyorum ve benim gibi görmemişler için ki acı bakla için geçetli görmemişlik kelimesi :D:D Neyse anlayan anladı işte ben gibiler için acı bakla bitkisinin resimlerini paylaşıyorum Melek'ler:) Türkiye hem kültürü yapılan türler ve onların yabani formları, hem de sınırlı amaçlarla...
  5. Kasımpatı Resimleri

Kasımpatı Resimleri arıyorum sizin sitenizde vardır inş kızlar.

Sayfayı Paylaş