gebe
  1. GREY

GREY Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    362
    Ödül Puanları:
    63

Kasnakta Oda Takımı Yapılışı (resimli)

Konu, 'Oda Takimi Modelleri' kısmında GREY tarafından paylaşıldı.

kasnakta oda takımı yapılışı kasnakta vitrin takımı yapılışı oda modelleri video yatak odası Oda takımı, kasnakta oda takımı, yapımı, yapım aşamaları, hakkında detaylı bilgi alalım arkadaşlar.

Kasnakta oda takımı yapımı resimlerle anlatılmış bir şekilde sizlerle hanımlar.

Alıntıdır...

2. SaBıR MeLeĞi

SaBıR MeLeĞi Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    47
    Ödül Puanları:
    28
Kasnakta Oda Takımı Yapılışı (resimli) konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. kasnakta pullu oda takımı

kasnakta pullu oda takımı

kasnakta oda takımı yapılışı kasnakla yapılan oda takımları kasnakta dantel yatak odası takımı yatak odası yapılışı 3ay önce başladım bazıları denemelerim ama onlarda güzel oldu evimde kullanıyorum. hediyelik yapıp götürdüm şimdi sipariş üzerine yapıp satmaya karar verdim bi kaç model daha yapıcam papatyalı felan değişik renklerde almak isteyen olursa tam oda takımı 12 parça peçete,bir adet...
  2. Resimli yapılışıyla  örgüden spiral takı seti

Resimli yapılışıyla örgüden spiral takı seti

spiral takılar takı yapma seti spiral kolye yapılışı boru boncuk takı seti Evet hanımlar bir fikrim var.Günlük rutin işlerden sıkılıyoruz bazen dimi.Aynı şeyleri kurulu bir robot gibi hemen hemen hergün yapmak zorunda kalıyoruz.Yemek,temizlik vs.vs. :) Biraz işlei asıp rahatlamaya ne dersiniz? Gelin beraber takı yapalım sizlerle. Hem sıkıntımızı alır,Hemde birşeyler üretmenin keyfini...
  3. Resimli Makarna Tatlısı yapılışı

Resimli Makarna Tatlısı yapılışı

Makarna Tatlısı nasıl yapılır Makarna Tatlısı yapılışı Değişik yeni lezzetler arayanlar için bu yazımızda yepyeni bir tatlı tarifi veriyoruz ve makarna tatlısı yapmaya hazır mısınız Melek'ler, diyoruz :) Makarna Tatlısı Malzemeler 500 gr makarna(spagetti disinda) 4 bardak su 1 lt sut 4 Adet yumurta 2 Adet vanilya 1 limon kabugu rendesi 1 bardak seker(seker miktarini dilediginiz gibi...
  4. Resimli Vişneli Helva yapılışı

Resimli Vişneli Helva yapılışı

Resimli Vişneli Helva Tarifi Vişneli Helva Tarifi , Merhaba Sevgili Melek'ler, bu yazımızda sizlere ve bizden vişneli helva tarifini isteyen misafirimize, resimli vişneli helva yapılışı hakkında bilgiler aktarıyoruz. Ayrıca şimdiden afiyet olsun diyoruz :) Vişneli Helva Malzemeler 250 gr tereyağı 3 su bardağı un 3 su bardağı şeker Yarım kg vişne 1 su bardağı süt 1 su bardağı su...

Sayfayı Paylaş