gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.224
    Ödül Puanları:
    113

Kayahan - Olsaydım

Konu, 'J-K Harfli Şarkılar' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

seni çok özledim gece gözlüm benim gemilere bin gel yine gidersin
    sonbahar rüzgarı
    kırarken dalları
    ayrı düşen yaprak
    yaşar mı söyle

olsaydım olsaydım
    ben yağmur olsaydım
    düşseydim bulutlardan
    kirpikte dursaydım

olsaydım olsaydım
    ben rüzgar olsaydım
    esseydim denizlerde
    kalbinde uyusaydım

unutuldum mu ben
    unutuldum mu ben
    seviyorsan bulutları tut gel
    yine gidersin

unutuldum mu ben
    unutuldum mu ben
    seviyorsan denizleri geç gel
    yine gidersin

Kayahan - Olsaydım konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Kayahan - Unutma

Kayahan - Unutma

Acı dolu günleri Acı dolu günleri geçtik seninle Hem yârimdin hem kardeştin sen Acı dolu günleri geçtik seninle Son ümidim tek çaremdin sen Eskiyen yıllar uçuşurken Defterimde ortağımdın sen Yapma yapma yapma ne olursun Bir canım var al senin olsun Unutma aylar var yıllar var unutma Unutma hakkım var Allah var unutma Yar yar seni özledim yar yine başım belada Yanıyorum buralarda gelirim ha...
  2. Kayahan - Plancı

Kayahan - Plancı

Söyle hain Bu dünyayı sen mi var ettin Önce sevdirdin kendini Sonra terkettin Hayırsızsın, vefasızsın Yalansın, belli Her halinde, her cümlende Planlar gizli Bir gün düşersen halime Anlarsın belki Melek sanmıştm beni seni Şeytansın, belli Dönsen ne olur Sevsen ne olur Plancı seni Ölsen ne olur Vazgeçtim artık Vazgeçtim senden Plancı seni Yalancı seni Söyle hain Bu dünyayı...
  3. Kayahan - Hülyam

Kayahan - Hülyam

Aaah vallahi yandım burada Aaah vallahi yalan dünya Biraz acı canım biraz bana Bir şans daha ver bir şans daha Bayılıyorum sana anlasana Yatırma aşkımı kumarlara Senden uzakta hayat geçer mi? Geçmez canım bir gün daha Yaknız olunca döner mi dünya? Dönmez canım dön yanıma Hülyam, Hülyam, Hülyam, Hülyam Yalan, yalan, yalan dünya Sen yokken buralarda Bir şey olursa bana Üzülür...
  4. Kayahan - Geceler

Kayahan - Geceler

Geceler katran karası geceler Ellerim tütün kokar gecelerde Geceler olmaz olası geceler Açılır yelkenleri yanlızlığın vurur dalga sesleri yüreğimde Geceler yar yar dört duvar efkar Geceler yar yar başımda sevdan Vurulur zincirlere çareler gecelerde Bir damla bir damla daha düşer zindanlara gözyaşlarım Geceler yar yar dört duvar efkar Geceler yar yar başımda sevdan Geceler katran karası...
  5. Kayahan - Eyvah!

Kayahan - Eyvah!

Unuttum unuttum Gençliğimi uzaklarda unuttum Yorgunum yoruldum Hayat kumar demişlerdi unuttum Buluttum yağmurdum Güneşimi kadehlerde uyuttum Yorgunum yoruldum Hayat kısa demişlerdi unuttum Eyvah eyvah eyvah eyvah Hayat kavgasında canımdan oldum Ben söyledim ben dinledim yoruldum Sevda saplı tabancayla sen vurdun Akşam olmuş sora hazır sen yoksun Eyvah eyvah eyvah eyvah Hayat kumar demişlerdi...

Sayfayı Paylaş