gebe
  1. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    960
    Ödül Puanları:
    113

Kayıt Defteri Düzenleme Yöneticiniz Tarafından Devreden Çıkarılmıştır hatası alıyorum

Konu, 'Bunları Biliyor musunuz ?' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

" Kayıt Defteri Düzenleme Yöneticiniz Tarafından Devreden Çıkarılmıştır diye bir hata çıktı " diye bir yazı geldi msn deki arkadaşımdan. Sizler için araştırarak Kayıt Defteri Düzenleme Yöneticiniz Tarafından Devreden Çıkarılmıştır sorununu çözdüm. Yani en azından arkadaşımınkini çözdüm. [​IMG] ÇÖZÜMÜ ŞU ŞEKİLDE MELEKLERİM

c:\windows\ klasörü altında "regedit" uygulaması var ona sağ tıkla ve farklı çalıştır seçeneğini seç buradan öncelikle geçerli kullanıcı olarak çalıştırmaya çalış ki çalımayacaktır...aşağıdaki kullanıcı seçeneğinden administrator seçeneği ile varsa şifresini girerek çalıştırabilirsin...bu işlemi hallettikten sonra bilgisayarını yeniden başlatıp güvenli kipe administrator olarak girdikten sonra normal kullanıcı hesabını bilgisayar yöneticisi olarak atayabilirsin...

:) Sorunu olan olursa yazsın yardımcı olmaya çalışayım.:eek:rkide:

2. Misafir Melek

Misafir Melek Forum Okuru

Teşekkür
    Gerçekten çok işime yaradı, çok sağolun. Emeğinize sağlık.

3. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Bende bu sorun ile karşılastım. Önerinizi denedim gercekten de işe yarıyor. Emeginize saglık cok yardımcı oldunuz tesekkur ederim

4. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

off olmuo bizde şifre yok bilmiyoruz şifreyi nasıl yapıcaz?

Kayıt Defteri Düzenleme Yöneticiniz Tarafından Devreden Çıkarılmıştır hatası alıyorum konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Yönetici

Yönetici

Kişinin amir olması işinde yükselmesine, Onunla karşılaşmak iltifat yahut ihtara, Yönetici, kişinin tabi olduğu dünya görüşüne, İyiliği emredip kötülükten sakındıran lider kişinin kendi iyiliğine, tersi de kendi kötülüğüne, Kişiyi sadece dünyası için ilggilendiren lider, helak sebebi olacak tercih ve eğilimlere; batıl şeylerin mücadelesini vermeye, Kendini lider konumunda görmek bekar için...
  2. VUK göre tutulacak defterlerin ve kayıtların kayıt nizamını kısaca açıklayınız?

VUK göre tutulacak defterlerin ve kayıtların kayıt nizamını kısaca açıklayınız?

ticari defter kayıt nizamı 1-VUK göre tutulacak defterlerin ve kayıtların kayıt nizamını kısaca açıklayınız? Madde 215 – 1. Bu Kanuna göre tutulacak defter ve kayıtların Türkçe tutulması zorunludur. Ancak, Türkçe kayıtlar bulunmak kaydıyla defterlerde başka dilden kayıt da yapılabilir. Bu kayıtlar vergi matrahını değiştirmeyecek şekilde tasdik ettirilecek diğer defterlere de yapılabilir....
  3. Anneler günü kim tarafından çıkarıldı

Anneler günü kim tarafından çıkarıldı

Sevgili melişler Anneler gününün nereden kaynaklandığını anlatanlar günün yaratıcısı olarak hep annesini kaybetmiş olan küçük bir kızdan bahsederler.... Gerçekte ise bu fikri hayata geçiren Anna Jarvis annesini 1905 yılında kaybettiğinde 41 yaşındaydı. Asıl mesleği öğretmenlik olan 1864 doğumlu Anna Jarvis, 1902 yılında babası ölünce annesi ile beraber ABD'de, Philadelphia'da yaşamaya ve...
  4. Exception Processing Message c0000139 Parameters hatası alıyorum

Exception Processing Message c0000139 Parameters hatası alıyorum

Exception Processing Message c0000139 Parameters diye bi hata alıyorum arkadaşlarım. Bilgisayarıma bir tane oyun yükleyeyim dedim sonra bu hatayı veriyor işletim sistemim xp bana yardımcı olur musunuz lütfen.
  5. Run 32 hatası alıyorum nasıl çözerim

Run 32 hatası alıyorum nasıl çözerim

Kızlar selam RUN32 could not load ssl libary diye bi pencere çıkıyor ve bu hatayı alıyorum. Bu hatayı format atmadan nasıl düzenlerim bununla ilgili bir bilginiz var mı ?=

Sayfayı Paylaş