gebe
  1. superisi_21

superisi_21 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

kayseri ideal garden(kapalı kısmı)düğün salonu mu city one hotel mi

Konu, 'Ben Evleniyorum:))' kısmında superisi_21 tarafından paylaşıldı.

city one kayseri düğün ideal garden düğün salonu kayseri ideal salonu garden kızlar lütfen yardım fikirlerinizi bekliyorumm sizce hangisinde karar kılmayımm

2. Misafir Melek

Misafir Melek Forum Okuru

ideal garden ve city one
    UwDnay <a href="http://uqwvmdnatuev.com/">uqwvmdnatuev</a>, scgoqrlbhrid, [link=http://jdizghrlostr.com/]jdizghrlostr[/link], http://gbtyrbtaykgp.com/

Son düzenleme: 24 Kasım 2010
  3. Misafir Melek

Misafir Melek Forum Okuru

nereyi seçmelisin

ideal garden kır bahçesinde harika bir düğüne katıldım. organizasyon ve dekorasyon harikaydı. yemyeşil bir bahçe ve iyi tasarlanmış sahne ve pist ihtişamlı bir yürüyüş yolu vardı. yuvarlak masaların üzerinde şamdanlar ışıl ışıldı. kır sandalyeleri ve bağlanan kumaşlar düğüne harika bir bütünlük katıyordu. yağmura ve soğuk havaya karşı alınmış çadır ve içinin tüllerle dekorasyonu çok güzeldi.

city one konaklamalı bir düğün için güzel bir mekan.

kayseri ideal garden(kapalı kısmı)düğün salonu mu city one hotel mi konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Almer Hotel Kayseri

Almer Hotel Kayseri

Oda ve Yatak 75 Oda, 164 Yatak, 7 Suit, Oda Özellikleri Direkt Telefon , Duş ve Tuvalet , Saç Kurutma makinası, Minibar , 24 Saat Oda Servisi , Kablo TV , Müzik Yayını, Kablosuz Internet, Merkezi Klima, Yeme İçme 1 Restaurant Kapalı kap:80, Lobi Bar, Toplantı 1 Toplantı Salonu Toplam kap: Maks (m2/kap):70/40, Dvd Oynatıcı, TV, Tam Donanımlı, Projektor, Fasilite ve Servisler İş...
  2. Salon mu Banyo mu?

Salon mu Banyo mu?

2012 Banyo dekorasyon modelleri Banyo dekorasyon örnekleri O kadar modern ve şık tasarımlar var ki görünce hayran kalmamak elde değil. Bu seçkin zevklerin tercihi özel tasarım banyoları görünce de çok beğendim. Ama sanırım ben bunları kullanmaya kıyamam:) Sizce de salon kadar şık olmamış mı bu banyo modelleri ?
  3. Banyo mu salon mu?

Banyo mu salon mu?

lüks banyo dekorasyonu şık banyolar Salon gibi dekore edilmiş banyo dekorasyonunu ben biraz abartılı bulsam da mutlaka beğenen kişilerde olacaktır. Balon perde ve dekoratif objeler kulanılarak dekore edilmiş şık banyo örneği her daim şıklığı sevenler için tasarlanmış.
  4. Alanya Dizalya Palm Garden Hotel Tanıtımı (videolu)

Alanya Dizalya Palm Garden Hotel Tanıtımı (videolu)

dizalya palm garden, alanya otelleri, yeni açılan oteller Su kaydıraklı açık yüzme havuzu ve çocuk havuzu içeren Dizalya Palm Garden Hotel, balkonlu ve klimalı konaklama birimleri sunmaktadır. Ücretsiz şezlonglar ve güneş şemsiyeleri içeren özel plaj alanı, sadece 200 metre uzaklıktadır. Dizalya Palm Garden'in kahverengi ve turkuaz tonlarında modern bir şekilde dekore edilmiş olan...
  5. Alanya White City Resort Hotel Tanıtımı (videolu)

Alanya White City Resort Hotel Tanıtımı (videolu)

white city resort hotel, alanya otelleri, yeni açılan oteller Birçok odası deniz manzaralı, lüks ve konforlu odalar ve suitlerdenoluşanWhite City Resort'ta, dilerseniz çift banyolu aile odalarını tercih edebilir, suitlerden birini seçebilir veya Balkonu Jakuzili teras odalarından birinde konforu yaşayabilirsiniz. İçleri, kendinizi özel hissettirecek onlarca ayrıcalıkla dolu......

Sayfayı Paylaş