gebe
  1. laetitia

laetitia Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    20
    Ödül Puanları:
    0

Kazaktan çanta yapalım

Konu, 'Genel Hobiler' kısmında laetitia tarafından paylaşıldı.

kazaktan çanta Kızlar küçülmüş yada sıkıldığınız kazağınızı kolunuzda görmeye ne dersiniz hem bir işe yarar hemde hoş bir görüntü olur :) hadi başlayalım :)

Kazaktan çanta yapalım konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. eskiyen kazakları atmayın!şık bir örgü çanta yapabilirsiniz...

eskiyen kazakları atmayın!şık bir örgü çanta yapabilirsiniz...

Eskiyen kazaklarınıza atmayın. Bu örnekte olduğu gibi onlardan çanta yapabilirsiniz. kazaklarda istediğiniz şekilde oval veya kare veya dikdörtgen şeklinde gövdeyi kesip dikiyoruz çanta sapları hazır satılıyor olmadı onlarıda kestiğimiz kazaklardan hazırladığımız şeritlerden saç örgüsü yapabiliriz. Burada dikkat edilmesi gereken bir noktayı atlamayalım. Örgüden keseceğimiz gövdenin esneyerek...
  2. CD ile Örgü Çanta Yapalım Süperrrrrr

CD ile Örgü Çanta Yapalım Süperrrrrr

cd çanta modelleri cd ile yapılan çanta ile yapılan çantalar sididen yapımı tasarımlar
  3. Kazaktan çok şık bir çanta yapımı

Kazaktan çok şık bir çanta yapımı

Hanımlar kışlıklarınızı kaldırırken eskiyen kazağınızı ayırın.Çünkü size bir önerim var.Eskiyen yada artık giymekten sıkıldığınız kazaklarınızla çok şık bir çanta yapabilirsiniz.Adım adım yolları izleyin,uygulayın,dikin ve hoş bir çantaya sahip olun.İsterseniz minik kızlarınız içinde yapabilirsiniz.
  4. Kazaklar

Kazaklar

Kış geldi artık kalın giyinmemiz lazım eger örmeyi biliyorsanız bu kazakları örmeye başlayın :örgü: yok benim gibi bilmiyorsanız hazırlarıda varmış araştırdım :D
  5. Örgü ;çanta,kazak,şapka,atkı...

Örgü ;çanta,kazak,şapka,atkı...

Örgü tutukunları sizler için hoş modeller buldum,isteyene kazak isteyene şapka;ister kendinize ister sevdiklerinize nasıl arzu ederseniz gülegüle örün giyinin:)

Sayfayı Paylaş