gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.218
    Ödül Puanları:
    113

Kazalı araba resimleri

Konu, 'Araba Resimlerimiz' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

kazalı arabalar kazalı arabalar otobüsler araçlar Ne yazık ki ülkemiz de ve dünya da ölenlerin birçoğu trafik kazalarından ölüyor ve birçok kişi de sakat kalıyor.
    Trafik kazalarının travmasını da atlatamayanları da tabi unutmamak gerekiyor. Araba bir ulaşım aracı ve büyük bir ihtiyaç...Hele bir de çocuklu iseniz bu ihtiyaç daha çok fazlalaşıyor. Hafta sonu gezmeleri, piknikler v.s arabalara konulan eşyalar ile kolaylaşıyor.
    Çok dikkat etmek gerekiyor ve özellikle asla alkollü ve uykusuz asla araba kullanılmamalı.
    Acele giden ecele gider diye bir laf var ki hepiniz duymuşsunuzdur. Trafik de hız bazen kötü sonuçlar getirebilir.
    Birazdan sizler ile paylaşacağım kazalı arabalı resimler var ki benim şahsen içim çok kötü oldu:(

1.JPG 5_2012810172857.JPG 2387_kaza_yapmis_bir_araba_resimleri_5.JPG degisik-resimleri-ve-fotolari.JPG Hasarlı-Mercedes-Benz-S500.JPG kasko.JPG kazali-araba-alinir-mi.JPG ubfvd_1429616638_9886.JPG

Son düzenleme: 9 Ağustos 2016
  2. Gül Hanım

Gül Hanım Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    17
    Ödül Puanları:
    0
    allah kimseye kaza bela vermesin

Kazalı araba resimleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. en güzel araba resimleri

en güzel araba resimleri

Araba resimleri, en güzel arabalar, spor araba modelleri oldum olası özellikle erkeklerin yoğun ilgisini çekmiştir. Ben de kendi eşimden biliyorum ki arabasına ne kadar düşkün olduğunu... Hangi model araba olursa olsun birçok kişi lüks araba modellerine, yeni araba modellerine ve hız yapabilen araba modellerine karşı tutkun olurlar. Hatta bazı araba modelleri var ki dünya çapın da büyük ün...
  2. Efsane araba resimleri

Efsane araba resimleri

eski efsane arabalar efsane arabalar
  3. Elektrikli Araba Resimleri

Elektrikli Araba Resimleri

Elektrikli Araba Resimleri Elektrikli Arabalar Merhaba Sevgili Melek'ler bu sayfamızda sizlere ve meraklısına elektrikli araba modellerinin resimlerini sunuyor ve elektrikli arabalar hakkında kısacık bilgi veriyoruz :) Elektrikli arabaların benzin yerine elektrikle çalışan motorları vardır. Dışarıdan bakınca bu arabaların elektrikle çalıştığını anlamazsınız. Çoğu zaman elektrikli arabalar...

Sayfayı Paylaş