Keçeden toka ve taç yapımı | Melekler Mekanı FORUM - 01 Ekim 2016

Keçeden toka ve taç yapımı

Konu, 'Genel Hobiler' kısmında *Gizemli Kıs* tarafından paylaşıldı.

1. *Gizemli Kıs*

*Gizemli Kıs* Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    265
    Ödül Puanları:
    0
    taç toka yapımı taç yapımı keçeden keçeden toka süsleme
    Canınız sıkılıyorsa yada çoçuklarınıza kendi emeginizle birşeymi yapmak istiyorsanız bu taçlar tam yavrularınız için...

Tüm malzemelerimiz bunlar

Nasıl bir model istiyorsanız onun motiflerini çiziyorsanız

Hem yakın tonlarda hemde değişik boylarda cizdiklerimizi kesiyoruz

Kestiğiniz parçaları üst üste koyup en üstüne ister düğme ister pul gibi küçük süsleri üstüne yerleştiriyosunuz

Yaptıgımız modeli lastiğimize dikiyoruz

İşte ortaya çıkan taçlar yada tokalarımız

Güle güle kullanın :D

Keçeden toka ve taç yapımı konusuna benzer içeriklerimiz
  1. toka ve tac

toka taç modelleri taç çeşitleri toka modelleri tasarımı tasarımları
  2. Boncuklu Toka Yapımı

basit toka yapımı toka yapımı taç video taç video
  3. Gelin taçları ve çiçekler

gelin taçları Gelinlik ve siz hariç saçınızdaki aksesuarlarda çok dikkat çeker çok şık duran bu taçları yeni evlencek olanlar mutlaka bakmalı :)
  4. saç bantı ve taçlar

saç bandı SAÇ AKSESUARI OLARAK NE KULLANIYORSUNUZ ? BEN HİÇ BİRŞEY :D VALLA SAÇLARIM UZUNKEN SALIYORDUM ŞİMDİ KISACIK YAPTIM YİNE BİŞEY KULLANAMIYORUM AMA KIZLARDA GÖRÜYORM CİCİLİ BİCİLİ TAÇLAR KURDELALI ÇOK HOŞUMA GİDİYOR KIYAFETİNİZLEDE UYDURUNCA MİS :) İŞTE BİRKAÇ MODEL KULLANANLAR VE DÜŞÜNENLER BUYRUN [/B][/COLOR][/URL]...
  5. Saç Örgüsünden Taç Yapımı

saçlara örgüden taç nasıl yapılır saç örgüsünden taç yapımı ile ilgili bilgiler burada melekler. Saç güzelliği hepimiz için çok önemlidir melekler :) Saç bakımı yanında saçlarımıza verdiğimiz modellerle kıyafetimizi tamamlarız. Uzun saç modelleri içinde en kullanışlılarının başında, saçlarımızın önümüze düşmemesini sağlayan saç örgüsünden taç yapımı gelir. Sizin de saçlarınız uzunsa ve şöyle...

Sayfayı Paylaş