gebe
  1. mislinay

mislinay Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    39
    Ödül Puanları:
    0

Kedi merdiveni modeliyle küpe yapımı

Konu, 'Takı ve Takı Tasarım' kısmında mislinay tarafından paylaşıldı.

kedi merdiveni yapımı kedi merdiveni kolye yapılışı yapılışı oyunu
    Takı yapmayı seven ve takı tasarımıyla uğraşan,kendi takısını kendisi yapmayı tercih eden hnımlarımız için şık bir küpe modeli sunuyoruz.Kedi merdiveni denen bu model, yapılışıyla sizler için.

Kedi merdiveni modeliyle küpe yapımı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Kolye Küpe Yapimi Resimli Anlatim

Kolye Küpe Yapimi Resimli Anlatim

künye yapımı SPİRAL ÖRGÜ KOLYE VE KÜPE Malzemeler: Kum boncuk Boru boncuk 0.20 mm misina Papağan Halka Küpe kancası yapılışı: KOLYE 1- misinanın ucunu düğümledikten sonra bir kum, bir boru olmak üzere 3 takım boncuk diziyoruz. 2- Sadece ilk taktığımız kum boncuktan misinanın gidiş yönüne göre tekrar misinayı geçiriyoruz 3- Misinaya 1 kum, 1 boru boncuk takıp, bir sonraki kum...
  2. Dekoratif Merdiven Modelleri

Dekoratif Merdiven Modelleri

merdiven altı dekorasyon merdiven modelleri dekoratif dubleks modelleri dublex Katlı evi olan herkesin evinde hem dekoratif hemde zekice planlanmış merdivenler var...Bu modelleri merdiven arayan ve çizim yapıcak kullanıcılara fikir olsun diye paylaşıyorum :) bende 2 katlı bi apartman dairesi istiyorum üleynn :D
  3. 2012 Cam merdiven modelleri

2012 Cam merdiven modelleri

2012, cam merdivenler, cam merdiven, merdiven cesitleri, merdiven modelleri konulari burada melekler Merhaba Melekler, Boyle guzel merdivenler icin tabiki cok genis ve katli evlerimiz olmasi lazim ama, Insallah birgun isteyen herkesin olur temennisiyle, modelleri sizlerle paylasiyorum meleklerim...:hula:
  4. Merdivenle inilen koltuk modeli:)

Merdivenle inilen koltuk modeli:)

Salon dekorasyonu Köşe koltuk modelleri bu merdivenle inilen tasarım koltuk modelini güzel bulmaktan çok değişik bulduğum için beğendim. Salon dekorasyonu için hava katacak bir koltuk modeli olmuş.

Sayfayı Paylaş