gebe
  1. Bilge Gökçen

Bilge Gökçen Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    108
    Ödül Puanları:
    0

Kedim Hasta mı?

Konu, 'Kedi ve Köpek Bakımı' kısmında Bilge Gökçen tarafından paylaşıldı.

Acaba kedim hastamı: ?
    [FONT=Verdana, Arial, Helvetica, sans-serif][​IMG][/FONT]

[FONT=Verdana, Arial, Helvetica, sans-serif]Acaba kedim hastamı: ?[/FONT]

[FONT=Verdana, Arial, Helvetica, sans-serif]Kediniz oyun oynayıp yemek yediği sürece hiçbir sorun yoktur Sağlıklı bir kedi canlıdır İştahı iyidir Tüyleri gür ve parlaktır Bu konuda tek tasanız ona kaliteli, dengeli bir besin sağlayıp sağlamadığınız olmalıdır Kediniz 48 saat yemek yemez ise veteriner Hekiminize danışmalısınız Sağlığı iyi olmayan kedi durgundur Çevresiyle ilgisizdir Yemez, az içer, idrarı yoğun, tüyleri donuk ve her gün çok sayıda tüy düşer Bunun yanında kusma, diare ve iştah azalması , durgunluk, oyun oynamak istememesi,kilo kaybı, kuytu köşelere saklanma,kendini temizlemiyorsa vb varsa kedinizi veteriner hekime götürmelisiniz[/FONT]

Kedim Hasta mı? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Hasta Kuş Kafesiniz Var mı?

Hasta Kuş Kafesiniz Var mı?

kuş kumu nasıl kullanılır sülük kanaması nasıl durur Birden fazla kuş besleyenlerin mutlaka her zaman bir hasta kuş kafesi olmalıdır. Bu kafeste yalnızca hasta kuşa bakılacaktır. Hasta kuşun kafesinde de normal kuşun kafesinde bulundurduğunuz malzemeler bulunmalıdır. Bazı vakalarda hasta kuş kendini fazla kötü hissetmez. Bu yüzden onun rahatça hareket edebileceği bir alan hazırladığınızdan...
  2. Kediniz için ev yemekleri-hasta çorbası

Kediniz için ev yemekleri-hasta çorbası

hasta bebek çorbası hasta yemekleri çorbası tarifi kedi bakımı Hasta Çorbası İçindekiler (2 öğünlüktür.) 1 adet küçük boy patates 1 küçük havuç 2 çorba kaşığı büyüklüğünde tavuk göğsü (et) 1 çorba kaşığı pirinç 1 ¼ bardak su ¼ bardak süt 1 yumurta sarısı (pişirilmiş) 1 çorba kaşığı zeytin yağı (ya da keten tohumu yağı) 1/4 çay kaşığı tuz ¼ çay kaşığı şeker Hazırlanışı Patates soyulur...
  3. kuşumm hasta mı yaa?

kuşumm hasta mı yaa?

muhabbet kuşu neden kabarır muhabbet kuşu kabarması kuşunun kabarması kuşunun tüylerinin kuşlarının tüyleri neden kabarır kızlarr bu ara canım cok sıkkın kuşum birtanem offf bir ayagı üstündee duruyor acaba ayagımı agrıyor :uhu:da bir ayagı üstünde duruyor :küstüm: offf kızlarr bana yardımcı olun aşkım kuşum ölmesinn ya offf :(((
  4. Saçlarım dökülüyor hasta mıyım?

Saçlarım dökülüyor hasta mıyım?

Saçlarım dökülmesi Saç Dökülmesi Hastalık Belirtisi Olabilir Hemen hemen her kadının karşılaştığı saç dökülmeleri gebelik döneminde hormonal değişime bağlanır. Normal dönemler de ise saç dökülmemiz olunca genellikle mevsim geçişlerinden dolayı olduğunu düşünür ve pek de önemsemeyiz. Ancak Uzmanlar bu konuda uyarıda bulunuyor ve saç dökülmelerimizi takip etmemizin önemine dikkat çekiyorlar....
  5. Deniz Seki Hasta mı?

Deniz Seki Hasta mı?

deniz seki, deniz seki haberleri, deniz seki hapse girecek Sevgili melekler, Hürriyet gazetesinin verdiği habere göre hakkında yakalama kararı çıkartılan şarkıcı Deniz Seki hastalığı nüksettiğinden tedavi altında ve tedavisi bitince teslim olacak. Seki'nin yumurtalık ya da rahim kanseri olma ihtimali hakkında iddialar var. İşte haberin detayları... Hürriyet'ten Büşra Bozok Aytek'in...

Sayfayı Paylaş