gebe
  1. nagish

nagish Forum Okuru

kelebek misali bir gününüz kalmış meğer...

Konu, 'Hayatın İçinden & Hayata Dair Herşey' kısmında nagish tarafından paylaşıldı.

kelebek misali bir gününüz kalmışsa eğer... hani hep sorarlar ya ıssız bi adaya düşseniz yanınıza alacağınız 3 şey nedir diye. bende bunun gibi bir şeyi sormak istedim. diyelim ki yarın ölüceksininz sayılı saatler kalmış gözünüz duvardaki saatte...kalan son zamanınızı saate bakarak ölümü bekleyerek mi geçirirsiniz yoksa yapmak isteyip de yapamadığınız şeyleri o bir güne sığdırmayı mı isterdiniz. ne yapardık acaba böylesine insanı deli edecek bir durumda olsak?? hadi melekler söyleyin bakalım siz vaktinizi ne yaparak değerlendirirdiniz...

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı: 2 Temmuz 2010
  2. suCre

suCre Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    135
    Ödül Puanları:
    63
    hımmm du bi düşünüm cnmmm...çok zor bi soru napardım bütün sevdiklerimin yanımda olmasını isterdim onlarla son anlarımıda beraber olmak isterdim . Rabbimden beni affetmesi bağışlaması için son anıma dek dua ederdim çünkü artık gerçek hayat başlayacak bu dunya geçici önemli olan buradan oraya götüreceklerimiz..

3. ilkimsu

ilkimsu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    120
    Ödül Puanları:
    0
    allaha dua ederek gecirirdim

kelebek misali bir gününüz kalmış meğer... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. bir tıltılın kelebek oluşu

bir tıltılın kelebek oluşu

tırtılın kelebek oluşu kelebek oluşu kelebeğin kelebeklerin Kelebeğin asla bir şey yemediğini belki duymuşsunuzdur.Bu söz,sadece bazı kelebekler için geçerlidir. Bir tırtılın nasıl kelebek olduğunun hikayesi, sonradan kelebeğin hiç bir şey yemeyişinin nedenini yeterince açıklayabilir sanıyoruz. Dişi kelebek hayatı süresinde, 100 ile birkaç bin arasında yumurta...
  2. Meğer...

Meğer...

Meğer Ne çok anlamsız gürültü Ne çok boş uğultu varmış hayatımda Meğer Ne çok anlamsız duygular Ne çok boş anılar taşırmışım sırtımda Meğer Ne hasretmişim kupkuru ıssızlığa Kör kütük yalnızlığa Düşünüyorum da Nasıl katlanırmışım bunca kargaşaya Nasıl dayanırmışım, bunca karmaşaya Belki geç oldu ama Yeni yeni başladı aklıma takılmaya Yeni yeni başladım kendime sormaya Acaba Değermiydi...
  3. Mavi Kelebeğim Doğum Günün Kutlu Olsun :)

Mavi Kelebeğim Doğum Günün Kutlu Olsun :)

:yakala: Mekanın en mavi kelebeği, sıcacık kalbin, temiz hislerin ve güzel yüreğinle dilerim Allah en kısa zamanda tüm isteklerine kavuşmanı sağlar. Yüzün gibi güzel huyunla kalbimde ayrı bir yere sahip mavi kelebeğim, iyi ki doğdun, Allah herşeyin en hayırlısını, en güzelini tüm ömrün boyunca karşına çıkartsın. Sevdiklerinle, sağlıklı, mutlu, huzur dolu nice yıllar diliyorum sana... :kiss:

Sayfayı Paylaş