gebe
  1. MEÇHUL

MEÇHUL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    66
    Ödül Puanları:
    48

KELTOŞ ama bahanesi var

Konu, 'Ah Erkekler' kısmında MEÇHUL tarafından paylaşıldı.

keltoş keltoş kafa oyunları kel kafa Eşinizin yada sevgilinizin saçı var mı yok mu bilmiyorum ama şahsen benim eşimin saçı azıcık yok:DKel değil ama azıcık yok:zuha:O öyle diyor.Yahu adam kabul et işte kelsin:DSaçın yok.Tabi gel de bunu yüzüne karşı söyle:DSizinde keltoş bir eşiniz varsa yada sevgiliniz emin olun bu durumu kabullenmiyorlar:DHalbu ki en kadar da çok yakışıyor.Biz onlaır öyle seviyoruz...Kadının saçı olur erkeğin olmasa da olur:):):) [​IMG]

İşte keltoş erkeklerin birbirinden komik bahaneleri sizlerle:D:D:D

1-) Bana yakisiyor.
    2-) Erkeklik hormonu fazla salgilaninca saclar dokulurmus. Yani fazla erkekler kel olurmus. Ne kadar kellik o kadar erkeklik.
    3-) Tarihe bir bakin, butun buyuk adamlar keldir.
    4-) Butun sac kozmetikleri para tuzagi
    5-) istesem sac ektiririm ama insanin dogal hali daha guzeL.
    6-) Zeki kadinlar kelleri çekici buluyor.
    7-) Kelligimle dalga gecilmesine kizmiyorum cunku o benim kusurum degil, karizmamin bir parcasi.
    8- ) Benim sac kurutma derdim yok neyseki. sukrediyorum halime.
    9-) Benim babamin kirpi gibi saclari vardi
    10-)Cekicilik beyinden gelir, uzerindeki killardan degil.
    11-)Sen kafani kazitsan sana yakismaz. Kafa derin benimki kadar duzgun ve benimki gibi yuz fizyonomisine uygun olmali.
    12-)Tarihte Japon dogusculeri kafalarini kazitip daha erkek gorunurlermis.
    13-)Antropolojide zekaya delalet eden kivrimli beyine sahip kafataslari deri yuzeyi, genelde fazla saca musait olmamaktadir.
    14-)Bir adamin kafasinda ya kil yada akil olur...
    15-)Maden olan yerde ot bitmez

6.maddeye dikkat çekerim zeki kadınlar kel erkekleri çekici buluyor demişler.Ama yalannn:D:D:DZekiyim ama ondan değil:D:D:DKocamın çekiciliği yok ama yakışıklı seviyorum ben onu keltoşşşum benimmm:D:D

2. minaa

minaa Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    7-) Kelligimle dalga gecilmesine kizmiyorum cunku o benim kusurum degil, karizmamin bir parcasi...puhahah:)))

3. ceyda28

ceyda28 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    keltoş diyosun yanii bahanesiz olurmu:)

4. @Kendi@

@Kendi@ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    6
    Ödül Puanları:
    0
    bide en son şık bu..benim sacım vardıda senin yüzünden döküldü çok dırdır yapıyorsun.....benim eşiminde azcık dökülmüşlük var hep böyle der bana...:)

KELTOŞ ama bahanesi var konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. 37 torunu var ama bekar

37 torunu var ama bekar

37 torunu var ama bekar Torun torba sahibi ama hala bekar. Hem de 9 çocuk ve 37 torunu var. Peki nasıl oluyor da bekar oluyor? Yozgat'ın Çekerek ilçesinde, 9 çocuk ve 37 torun sahibi 78 yaşındaki kadın, nüfus idaresi kayıtlarında "bekar" olarak görülüyor. Yeter Şahan, AA muhabirine açıklamada bulunurken, yanlış bilginin, yaşlılık maaşı almak için gittiği bankada imza atamaması...
  2. Bacağı Olmayabilir ama GÜCÜ var!

Bacağı Olmayabilir ama GÜCÜ var!

11 aylıkken iki bacağının dizden aşağısı kesilen atlet Oscar Pistorius rakamsal derecesiyle olimpiyat hedefine ulaşamadı ama azmi milyonlarca insana ilham verdi. 11 aylıkken iki bacağının dizden aşağısı kesilen atlet Oscar Pistorius'un 2008 Pekin Olimpiyatları'na katılabilmek için İngiltere'deki yarışlarda derece barajını aşması gerekiyordu. Yere düşüp, diskalifiye olan, kural olarak...
  3. Herkeste akıl var ama…

Herkeste akıl var ama…

Bir gün ülkenin küçük kasabalarından olan Yitan’da şöyle bir haber yayılmış:- Güzel başkentimizde bir Akıl Okulu varmış. Her kim o okula giderse orada akıl öğretiliyormuş.Herkes bu haberi şaşkınlıkla birbirine anlatıyormuş. Kasabanın en zenginlerinden olan bir adam da bu haberi duyunca kahkahalarla gülmeye başlamış:- Efendim, hayatımda hiç bu kadar komik bir şey duymamıştım. Bir insan...
  4. utaniyorum ama yardima ihtiyacim var :(

utaniyorum ama yardima ihtiyacim var :(

keğel arkadaslar son 1 aydir benim büyük bi sorunum var bende cinsel sogukluk basladi nedenini bilmiyorum esimin birakin bana dokunamsini yaklasmasi bile beni sinir ediyor bana dokunmasin yaklasmasin istiyorum bunu onada anlatamiyorum ne yapcam bilmiyorum aramizda sogukluk girdi oda artik benden uzaklasmaya basladi gecen gece kavga bile ettik ona beni birak yeter diye bagirdim sasirdi ne...
  5. Imzaam var ama avatarım görünmüyor

Imzaam var ama avatarım görünmüyor

Sayın konu ile ilgili adminlerim imzaam görünüyor fakat avatarım görünmüyor.birkaç kez daha yardım istedim ama cevap alamadım ilgilenmenizi bekliyorum.teşekkürler.

Sayfayı Paylaş