gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.224
    Ödül Puanları:
    113

Kenan Doğulu - Close to Your Heart

Konu, 'J-K Harfli Şarkılar' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

i'll be your angel now;i'll be your slave baby i'll keep the bad days away just like my own baby
    like a newborn baby
    give you the rest of my days

let me in, let me in, let the music begin
    let me in, let me in, i'm out the rain
    let me in, let me in

seems you missed me right from the start
    never wrote my name into your heart
    seems you missed me right from the start
    never kept my name colse to your heart

stop resisting, take a new measure
    passion is a rare and long-last treasure
    driven men insane for generations
    spilling munch blood all across the nations
    it'll make you cry, makeyou learn to fly
    lose your sleep at night and drain you dry
    let's just do the thing we're certain of
    come on let's work in the service of love
    come on let's work in the service of love

Kenan Doğulu - Close to Your Heart konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. marilyn monroe - my heart belongs to daddy

marilyn monroe - my heart belongs to daddy

my heart belongs to daddy çeviri marilyn monroe şarkı çevirileri marilyn monroe sözleri türkçe merlin morro sözleri merlin morro şarkıları my name is.. lolita and... i\'m not supposed to.. play with boys! mon coeur est a papa you know.. le proprietaire while tearing off a game of golf, i may make a play for the caddy, but when i do, i don\'t follow through, cause my heart belongs...
  2. Tori Amos - Fire To Your Plain

Tori Amos - Fire To Your Plain

Shock, got the shock of my life Just buckle up girls, I'm stealin' the night From the still of the night What they're down to Let's see, in cold daylight I gotta get this right I gotta get this right 'Cause she's all And I am low Watching you watching her play this game Yes, she's bold Bold enough To set fire to your plain Her fire to your plain Pray You can pray to your Jane I put out the...
  3. Kenan Doğulu-Söylerdim

Kenan Doğulu-Söylerdim

Söylerdim sen gelmeden önce herşey manasizdi acitmazdi hiç tanimadiğim bu duygular sen gelmeden önce kalbim çok yalnizdi ne güvenir ne de sevebilirdim kimseyi artik yok musun söyle bir ümit ver susma öyle erken çiktin karşima deme öyle bencilce kaç kere sever insan böyle bazen sussam anlatmasam da içim titrer sana dur gitme seni sevmeseydim söylerdim benim olmasaydin anlardim geri...
  4. Kenan Doğulu - Patron (2009)

Kenan Doğulu - Patron (2009)

Ve Kenan Doğulu'nun beklenen albümü uzun bir aradan sonra müzikseverlerle buluştu. Albümde hit olacak birçok parça yer almakta benim favorim beyaz yalan ve en kıymetlim. Bu parçaları dinledim ve gerçekten slow müzikten hoşlananlar için harika parçalar. Albümdeki Eserler 1. Patron Söz & Müzik: Kenan Doğulu 2. Rütbeni Bileceksin Söz: Kenan Doğulu Müzik: Kenan Doğulu, Coşku Turhan 3. Öp...
  5. Adele Melt My Heart To Stone Çevirisi

Adele Melt My Heart To Stone Çevirisi

Adele Melt My Heart To Stone Çevirisi Merhaba arkadaşlar Adele Melt My Heart To Stone Şarkısının Çevirisini bieln var mı ya da bana yazacak olan :S

Sayfayı Paylaş