gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.213
    Ödül Puanları:
    113

Kenan Doğulu - Kime Ne

Konu, 'J-K Harfli Şarkılar' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

Herkes ayrıl diyor Canımı sıkıyor Neler çektiğimi bir allah biliyor
    Ayrıl demek kolay ya sonra çilesi
    Bu hayat benim mi yoksa ellerin mi?
    Valla kime ne hatta kime ne
    Aşk kolay mı bu devirde
    Herkes kendi derdinde
    Kıymet bilen yok, yitiren çok
    Ne mutlu sevene
    Söyle aşkı denedin mi?
    Yenilmezsen aşk olmaz
    Bari meşki denedin mi?

Kenan Doğulu - Kime Ne konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Kenan Doğulu-Söylerdim

Kenan Doğulu-Söylerdim

Söylerdim sen gelmeden önce herşey manasizdi acitmazdi hiç tanimadiğim bu duygular sen gelmeden önce kalbim çok yalnizdi ne güvenir ne de sevebilirdim kimseyi artik yok musun söyle bir ümit ver susma öyle erken çiktin karşima deme öyle bencilce kaç kere sever insan böyle bazen sussam anlatmasam da içim titrer sana dur gitme seni sevmeseydim söylerdim benim olmasaydin anlardim geri...
  2. Kenan Doğulu - Patron (2009)

Kenan Doğulu - Patron (2009)

Ve Kenan Doğulu'nun beklenen albümü uzun bir aradan sonra müzikseverlerle buluştu. Albümde hit olacak birçok parça yer almakta benim favorim beyaz yalan ve en kıymetlim. Bu parçaları dinledim ve gerçekten slow müzikten hoşlananlar için harika parçalar. Albümdeki Eserler 1. Patron Söz & Müzik: Kenan Doğulu 2. Rütbeni Bileceksin Söz: Kenan Doğulu Müzik: Kenan Doğulu, Coşku Turhan 3. Öp...
  3. Kenan doğulu ve beren saat ne zaman evlenecek kızlar ?

Kenan doğulu ve beren saat ne zaman evlenecek kızlar ?

Kızlar Kenan doğulu ile Beren saatin düğün tarihleri belli oldu mu ? Birde düğün fotoğraflarını resimlering örmeyi çok istiyorum tabi bunun için evlenmeleri gerek :) tarih ve yer belli mi istanbulda iken gitmek lazım :)
  4. Beren Saat Ve Kenan Doğulunun Sır Gibi Sakladığı Gerçek Ne!!!

Beren Saat Ve Kenan Doğulunun Sır Gibi Sakladığı Gerçek Ne!!!

Beren Saat Hamile mi Beren Saat Haberi Yakın zamanda aşkları başlayan Kenan Doğulu ve Beren Saat ikilisi evlilik hazırlıkları içindeler..Bizlerde merakla bekliyoruz ne zaman olacak bu muhteşem düğün....Peki ya bazı dedikodulara ne demeli acaba...Beren Saat Ve Kenan Doğulunun gizlediği bir sırlarımı var...İşte haberin detayları.... Beren Saat türk dizi tarihinini belkide en çok...
  5. kenan doğulu beren saate sevgililer günü için ne almış

kenan doğulu beren saate sevgililer günü için ne almış

Yılın aşıkları elbetteki Beren ve Kenan çifti. Acaba diyorum Kenan Berene yarın için ne almış ? :D

Sayfayı Paylaş