gebe
  1. gothic kız

gothic kız Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    29
    Ödül Puanları:
    28

kendimden bıktım

Konu, 'Dert Köşesi' kısmında gothic kız tarafından paylaşıldı.

ya artık kendimden bıktım çünkü en küçük şeyleri kafama takıyorum bunalıyorum arkadaşım da diyor çok takıntılısın diyor haklıda ama yapacak bişey yok içimde hep bir sıkıntı endişe bunaltı korku oluyor herşeyi büyütüyorum mesela yazılıdan zayıf alıyorum hemen sınıfta kaldım benden öğrenci olmaz of nasıl geçicem ben bu sınıfı gibi cümleler sarf ediyorum ve içimde sürekli bir sıkıntı oluyor 44 bir alıyorum hemen sınıfta kaldım falan tek bunlar da değil her zaman içimde bir sıkıntı endişe korku oluyor yardım edin

bu arada sizi sorunlarımla sıktığımı biliyorum ama başkada kimseye anlatamıyorum kusura bakmayın

2. etipuf

etipuf Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Bu duruma biz nasıl yardım edelim canım senin gibi birçok kişi tanıdım asla telkinle söylemyle düzelmez ki.. Öncelikle bunun bir sağlık sorunu olduğunu kabul edip psikologa gitmen lazım.. Bundan a utanma artık dahiliyeye gitmek kadar normal oldu bu ben de gidiyorum ama sakın kafana göre tavsiye ile ilaç alma. Obsesyon ve obsesif kompülsif bozukluk diye arat belki benzer bilgiler bulursun.. çare sensin emin ol:stop:

3. _MaYa_

_MaYa_ Forum Okuru

bende cok takintili ve sklganimdir sanirim buda mutsuzluktan kaynakli...

Kristal melek bunu beğendi.
  4. CeMoŞ

CeMoŞ Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.110
    Ödül Puanları:
    113
    en iyi çözüm psikiyatriye git canım panik atak olabilrisin yada başka bişey doktor sana gerekli bilgileri verir üzülme

5. gothic kız

gothic kız Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    29
    Ödül Puanları:
    28
    aynen takıntılı olmak üzüntü sebebi

6. bitanesi

bitanesi Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    497
    Ödül Puanları:
    93
    pisikiyatriye gerek yok ben de çok takıntılıyımdır. kendim istediğimde mutlu olurum istemezsem mutsuz plurum. kendini telkin etmelisin kendini sevdiğin sürece mutlu olacaksın

kendimden bıktım konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Sibel Can - Bıktım Artık

Sibel Can - Bıktım Artık

sen bana dogruyu sölemedin gitme dedim beni dinlemedin bir deil yüz değil bin kere sana yapma dedim sana beni dinlemedin bıktım artık bıktım yalanlarından dogruya hasretim sen de ne arar utanmıyor msun yaptıklarından ellerim yakanda mahsere kadar güle güle sana ugurlar olsun bitti artık her sey buraya kadar yaptıgın hatayı hiç affedemem ellerim yakanda mahsere kadar sabrımın bardagı tastı...
  2. Doğuş - Bıktım

Doğuş - Bıktım

Derdime dert katamam Inan arkandan aglayamam Cok düsündüm Yarardan çok zararla dolusun Kiziyorum simdi kendime Nasil düstüm ben bu hale Sana mi yanayim, bana mi yanayim Söyle söyle kime yanayim Biktim senin gibi yalanci bahardan [x4] Biktim yüzsüz insafsiz olandan [x4] Her seyi son deyip af dilersiniz [x4] Kancikca hançeri vurana kadar [x4]
  3. bıktım artık

bıktım artık

kocamdan biktim kocamdan bıktım giyim mazamız var haliyle çogunluk bayan müsterler geliyor ve kocama sulanmalarından bıktım adamın saçlarını boyadım bıyıgını kestirdim çirkinleştirdim iyice ama yinede kadınların ilgi odagı olmayı başarıyor ne yapacagımı şaşırdım :ang: dzaneden çıkarmıyorum gelip soruyorlar sıkıldım iyice ne yapayım yardım edin akıl verin kafam durdu
  4. Bıktım Senden Çınar!!!

Bıktım Senden Çınar!!!

lale devri çınar resimleri lale devrı devri cinar çınar Off meleklerim Lale Devri'ni izliyorum şu anda. Aslında izlemezdim sırf meraktan Lale'ye ne oldu diye. hahaha Ayy şu Yeşim'le Çınar'ın diyalogları beni kanser ediyo resmen ya. Kız 2 cümle kuruyo içinde 5 kere Çınar geçiyo. Bi de öyle bi şuh söyleyişi var ki .:D Delirmemek elde değil yani. Kızı bulsam boğacam. Ama aslında bende bu...
  5. Bıktım artık :(

Bıktım artık :(

18 yaşındayım, liseyi bitirdim ve bu sene tercih yapmadım. Üniversiteye gitmek istemedim. Çünkü kendimden nefret ediyorum :( 1.61 boyundayım, 61 kiloyum :( Dışarı bile çıkmak istemiyorum, okul bittiğinden beri doğru düzgün dışarı çıkmadım, soba borusu gibi bacaklarımdan dolayı pantolon giyesim gelmiyor, göbeğimden dolayı sürekli uzun şeyler giyiyorum. Gerçekten artık çıldırmaya başladım bu...

Sayfayı Paylaş