gebe
  1. seray_67

seray_67 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    7
    Ödül Puanları:
    0

kendimi çok yalnız hissediyorum :(

Konu, 'Dert Köşesi' kısmında seray_67 tarafından paylaşıldı.

off off melekler kendimi o kadar yorgun bıkmış yalnız hissediyorumki şu sıra sanki herşey üstüme geliyor gibi :( çevremde o kadar çok insan arkadaşım varken ben onların için de kaybolup kendimi yalnız hissediyorum.. hiç birşey yapmak istemiyorum saatlerce yatıp sadece duvarları seyrediyorum ve ne düşündüğümü bile bilmeden :( bu böyle daha ne kadar sürer bilmiyorum kendimi biran önce toplamam gerektiğinin farkındayım ama olmuyor.. :grev:

2. hanlev35

hanlev35 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    böyle dönemlerden herkes geçiyor ,gerçekten çıkmak zor oluyo. bu aralar bende aynıyım canım hiçbirşey yapmak istemiyor hep bilgisayar başındayım ama bir nokta koyup herşeyi şekillendirmeliyim bunu biliyorum.kuyunun dibindeyim bir ip görüyorum ipin ucunu tutmaya gücüm yok.ama çıkmalıyız yapmalıyız arkadaşım.şöyle düşünmeli galiba bugün geri gelmicek böyle ardarda yaşanan günlerin bize faydası olmıcak yaşın kaç bilmiyorum ama seneler çok hızlı gidiyor.ben kendimi az çok farkettim geçen hafta psikiyatr gittim bişeyin yok dedi ama yinede ilaca başladım galiba bu beni toparlıyacak.kalabalık içinde bende yalnız hissediyorum kendimi ama galiba önemli olan bu yalnızlığı kendi faydamıza geliştirmek değerlendirmek.mutlu günler.

3. seray_67

seray_67 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    7
    Ödül Puanları:
    0
    gençlik bunalımı bilmiyorum ama yaşadığım günleri hiç farketmiyorum bugün ne yaptım dediğimde aklıma hiçbirşey gelmiyor koca bi boşluktayım sanki.. kendimi yalnız hissediyorum çünkü kimsenin beni düşünmediğini ve beni anlamadığını düşünüyorum çünkü benim fikirlerim benim düşüncelerim kimse için önemli değil gibi benim hayatımdan çok çevremdekilerin istediği hayatı yaşıyor gibiyim of bilmiyorum karmakarışığım :( :( inşallah en kısa zamanda düzeliriz arkadaşım mutlu günler...

4. seray_67

seray_67 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    7
    Ödül Puanları:
    0
    sonunda olan oldu dün gece kriz geçirdim soluğu acilde aldım serum sakinleştirici anca düzeldim fakat hala tam düzelemedim hala ara ara kalbim sıkışıyor nefesim daralıyor kötüleşebiliyorum :( of ne oluyor bana :((

5. jupiter

jupiter Forum Okuru

canim hayirdir insallahh noluyo senin icne kis :D:D
    saka bi yana kendine ugraslar edin ve onlardan zevk almaya calis yoksa dibe vurdukca vurursun cikmasida cooookk zorr olur...herkesin bu dönemleri oluyor sen durumunun farkindasin bu cok güzel bisey...en samimi buldugun kisilerle bu konunu konus bi cikis yolu bulun ..... eglenmene bak tad almana bak hayatta SIKILMAK ta neymis :sinir: :muz: :muz:

6. jupiter

jupiter Forum Okuru

allah allahh neye taktin kafani bu kadar canim bi sorunmu var asamadigin icinde büyüttügün aca panik atak falanmi var sende benim kuzenim de öyle oluyor ve sürekli acile tasiniyor

7. seray_67

seray_67 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    7
    Ödül Puanları:
    0
    deniyorum ama kendi içimde boğuluyorum sanki çıkmazdayım gibi :(

8. seray_67

seray_67 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    7
    Ödül Puanları:
    0
    evet panik atağım var ama ilk kez bu kadar ağır geçirdim ölümü taddım gibi geldi ölüyorum sandım nefesim kesildi :((

9. jupiter

jupiter Forum Okuru

töbe töbe canim benim sen icin rahatlatmaya benim kuzenimde aynisi sürekli acile gidiyor...dualar oku sakinles olaylarin üzerine gitme icine atmamaya calis konus sürekli konus...anlat ne hissediyosan ..cikmaza düsüyomus gibi düsünme deilsin..arkadaslarinla disari cik vakit gecir...

10. seray_67

seray_67 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    7
    Ödül Puanları:
    0
    arkadaşlarım bana uzaktalar şuan yakınımda pek arkadaşım yok ne yazıkki :( dışarı çıkamak istemiyorum çünkü herkes başımdaymış ve beni soruyorlarmış dışarı adımımı atsam geçmiş olsun ne oldu diyorlar :((

11. jupiter

jupiter Forum Okuru

canim yaa icerleme öyle..keyifli ol gül oyna belki zor gelebilir ama dene hatta yap yapacagim deil yapiyorum de..bak benim halime bunada sükür benden de kötüleri var ama yani durumuna sükret ve hep ii düsün lütfen baby kendine gel bak hayat geciyo daha yasin ne senin...lütfennn

12. seray_67

seray_67 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    7
    Ödül Puanları:
    0
    evet doğru ama kendimi ve çevremdekileri kandırır gibi sahte gülmelerden bıktım çok zor geliyor.. şükrediyorum Allah'a şükür hiçbirşeyim eksik değil herşeyim var çoğu insanın istediği bir hayatım ve keşke senin yerinde olsaydım diyen çoğu kimse var çevrem kalabalık ailem seviyor beni benim için hiç düşünmeden herşeyi yapabilecek arkadaşlarım var beni kızı gibi gören bir çok insan... ama olmuyor işte yüzlerine gülsemde olmuyor :((

13. tuba09

tuba09 Banned

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    herkese gül karşıdan hemen olumlu tepki alcaksın emin ol;) jupiter in dediği gibi uğraşılar bul örgü örmek bile bir uğraşıdır.namaza başlayabilirsin 2 rekat şükür namazından başlayabilirsin hemen etkisini görüyosun

14. seray_67

seray_67 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    7
    Ödül Puanları:
    0
    karşımdakiler bana hep olumlu zaten saatlerce oturup gülebiliyoruz fakat gerçek olmadıktan sona :(

15. jupiter

jupiter Forum Okuru

sana karsindakilere yapmacaik gül demiyorum canikom icinden geldigi gibi davran ama onlarin yaninda ol yalniz kaldikca insanin kafasi daha cok düsüncelere daliyor ve birakamiyor...senin derdin belliki seninle sen kendinle bi baris kendini tani taniyorum biliyorum diyorsun ma degil yanlis..sorun ne icinde onu bul derdin ne neden böyle davraniyorsun seni mutsuz eden sey ne?? kime kiziyosun senin havan kime :D:D bunlarla ugras basla ozaman ..bunlari cevaplandir....mademki cevren seni cok seviyor seni seven kisileri kendi gereksiz kuruntularinla kendini böyle hasta ederek neden üzüyorsun...yazik degilmi o insanlara gereksiz kuruntu dedim cünkü belli bir dert yazmamissin canim...umarim beni yanlis anlamazsin ama icini bi cöz kendini tani bundan basla devami gelecektir

kendimi çok yalnız hissediyorum :( konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. kendini çok kötümü hissediyorsun

kendini çok kötümü hissediyorsun

http://bygezgin.free.fr/eylence/yag.htm yazıya tıkla büyük harfle yaz
  2. Kendimi Çok Dişi Hissediyorum

Kendimi Çok Dişi Hissediyorum

demet şener kilo ibrahim kutluayın hayatı demet şener doğum yaptı hamilelikte kaç kilo aldı boyu Kendimi Çok Dişi Hissediyorum Milli basketbolcu İbrahim Kutluay’ın eşi eski Türkiye Güzeli Demet Şener Kutluay, 17 aylık kızı İrem ile birlikte objektifler karşısına geçti. Eski Türkiye güzeli Demet Şener Kutluay, 17 aylık kızı İrem ile Kelebek objektifinin karşısına geçti.Milli basketbolcu...
  3. Kanserli çocuklar kendini yalnız hissediyor...

Kanserli çocuklar kendini yalnız hissediyor...

Kanserle başetmedeki zorlukların, hastalardaki karamsarlığı ve umutsuzluğu artırarak yaşam doyumunu ve arkadaşlık ilişkilerini etkilediğini, bireylerin kendini yalnız hissetmesine sebep olduğunu ortaya çıkardı. Ege Üniversitesi (EÜ) Hemşirelik Yüksekokulu ve Mersin Üniversitesi Sağlık Yüksekokulu işbirliğiyle yapılan "Kanserli Çocuklarda Yalnızlık" konulu araştırma, kanserle...
  4. Kendimi tavuk gibi hissediyorum.

Kendimi tavuk gibi hissediyorum.

:hasta:Itiraf ediyorum,yumurtlama gunlerinden biktim artik,dun doktorum kocamin bir yumurtan var dedi,off nereye gidiyor bu yumurtalar,artik yumurta degil bebis istiyorum.:hasta:
  5. Kendimi çok yorgun ve uykulu  hissediyorum neden acaba kızlar ?

Kendimi çok yorgun ve uykulu hissediyorum neden acaba kızlar ?

Kızlar kendimi inanılmaz yorgun uykulu hissediyorum. Genelde bu durumla karşılaşan varmı bu mevsimsel geçiştenmidir nedir ya deli olacam çenem ayrılıp duruyor. Yardım edin lütfeeeeeeeeeen

Sayfayı Paylaş