gebe
  1. @şK_MeLeĞ!.

@şK_MeLeĞ!. Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    20
    Ödül Puanları:
    0

Kendine küstü meLek... meLek olayım derken

Konu, 'Aşk Hikayeleri' kısmında @şK_MeLeĞ!. tarafından paylaşıldı.

Beni tanıdıqın qün bir melek yarattın sen.Gel qör ki artık o meleqin elleri tutmuyor,ßacaklarının üstünde duramıyor o..O melek qöremiyor,. Duyamıyor.. hic bir Lanet olası seyi yapamıyor.! Melek. ama hiçbir ise yaramıyor.! Ne dersin?Sence kas yaparken qöz cıkarmak böyle birsey deqil mi yoksa?! Kendine küstü melek.. melek olayım derken. Neyi var bugün?! Yok birseyi.Sadece yasadıqı Lanet olası hayattan bıktı,. sustu..! AqLayamadı, hep roL yaptı ve herseye küstü.. Önce kendine sonra sevdiqi tüm insanlara ve dünyaya.. Düsünmeden söylediqin bir söz,. aqzından bir anda çıkıveren saçmaLıklar önce [​IMG]

meleq
    in kanatlarını kavurdu.. Daha bir kere bile uçamadan yandı kül oldu kanatları. Ardından meleqin içi çürüdü,. sözlerindeki acımasızlık kemirdi,. tüketti onu.! Bir melek yarattın; ama artık ölü bir melek..
    Bir cok defa uyumak istedim., bu korkunç rüyadan uyanabileceq
    imi düsünerek.. yapamadım.! Denedim ama söylediklerin kulaklarımda yankılanıp beni tüketirken uyumam mümkün olmadı.. Kabuslarıma kabus ekledin gece boyunca.. Senin beni tüketmene izin vermeden kendi sonumu kendim yazmayı denedim defalarca.Buna ne gücüm ne de yüzüm var.. Yapamadım!
    Tükeniyorum ben.. Eğer elimden tutup beni içinde boq
    ulduğum pisliklerden kurtarmazsan., tükenmeye devam edeceqim.. Yanımda gibi görünmene raqmen seni hissedemiyorum.. qerçekten yanımda mısın?!

Kendine küstü meLek... meLek olayım derken konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. melekler herkes kendisini seçsinn

melekler herkes kendisini seçsinn

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. Haydi melekler kendimizi yenileyelim.

Haydi melekler kendimizi yenileyelim.

Kendinizi Nasıl Yenilersiniz? Durun ve düşünün sadece okumayın! İçinizden şimdi nasıl olmak, nasıl davranmak ve nasıl yaşamak geliyor? Yeni bir "siz" mi istiyorsunuz? Bu çok zor değil.. Hayatınızda yapacağınız dakikalık değişikliklerle yaşamınızı farklılaştırabilirsiniz. 1- Öncelikle kıyafetlerinize kendi yorumunuzu katın. Resimle ya da fotoğrafla ilgilenin. Neyi, nasıl...
  3. Siz ne dersiniz meleklerim?

Siz ne dersiniz meleklerim?

Rahmetli Vehbi Koç, iş dünyasının duayeni idi. Allah gani gani rahmet eylesin, arkasında güzel eserler bıraktı. Vehbi Bey sağlığına çok dikkat ederdi. Onun şöyle bir değerlendirmesi hâlâ hatırlanır ve konuşulur: SAGLIGINIZ iyiyse, en önemli değeri kazandınız demektir. Deftere 1 (bir) rakamı yazın. Eviniz varsa 1 (bir) rakamının yanına bir sıfır koyun ... Puanınız 10 olur. İşiniz...
  4. taze melektim MELEK olmuşum....

taze melektim MELEK olmuşum....

selam tüm melekler ben melek oldum yaşasınn....ama moderatör mü ney onu da olmak istiyorum bana yardım eder misiniz olmamda bi sakınca var mı ?
  5. Deri Çatlaklarına Üzülmeyin Melekler

Deri Çatlaklarına Üzülmeyin Melekler

deri çatlaması deri çatlağı deri çatlakları deri çatlağı tedavisi hakkında bilgiler için yazımıza buyrun arkdaşlar Kimi zaman hamilelik Nedeni ile Kimi zaman Fazla kiloların geri verilmesi nedeni ile ortaya çıkan Deri Çatlaklarına Üzülmeyin melekler. Biz kadınlar El yüz Bakımı olduğu Kadar Vücut Güzelliğinede Çok önem veriyoruz. İstanbul Medipol Hastanesi Deri ve Zührevi Hastalıklar Uzmanı...

Sayfayı Paylaş