gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Kepek ekmeğinin faydaları nelerdir kansızlık yapar mı

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Kızlar kepek ekmeği kansızlık yapıyor mu ? Uzmanlar genelde beyazlardan uzak durun diyor ben de kepek ekmeği kullanıyorum. Kansızlık yaptığıyla ilgili bir kaç şey duydum bu doğru mu ? Birde kepek ekmeğinin faydaları nelerdir bildirirseniz sevinirim.

2. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Sayın misafirimiz, Duyduklarınız doğru.Kepekli ekmek bazı durumlarda kansızlığa yol açabiliyor.Daha fazlasını ve ayrıntıları öğrenmek için LÜTFEN TIKLAYINIZ. :)

Kepek ekmeğinin faydaları nelerdir kansızlık yapar mı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Kansızlık nedir? Kansızlığın olmaması için neler yapmalıdır?

Kansızlık nedir? Kansızlığın olmaması için neler yapmalıdır?

kansızlık için ne yapılmalı kansizlik icin ne yapilmali kansızlık için yapmalı kansizlik icin yapmali Gebelikte pek çok sebeple kansızlık görülebilir. Bunlardan en sık görüleni yetersiz beslenme sonucu oluşan demir eksikliğine bağlı kansızlıktır. Gebelikte gerek annenin gerekse bebeğin artan gereksinimi nedeni ile içinde demir bulunan hapların (kan hapı) kullanılması önerilir. Kan hapları...
  2. çay içmek zayıflatır mı kansızlık yapar mı

çay içmek zayıflatır mı kansızlık yapar mı

Kızlar selam ben çay içmeyi çok seviyorum. Acaba çay içmek gerçekten bizi zayıflatır mı ? Yada kansızlık yapar mı bu husus hakkında bilgisi olan arkadaşlarımdan yardım rica ediyorum.
  3. Kansızlık neden olur ?

Kansızlık neden olur ?

kansızlık nedenleri,kansızlık niye olur tedavisi,kansızlık belirtileri ve tedavisi,kansızlık sebepleri,kansızlık hakkında bilgiler Kansızlığın tıp dilindeki adı anemidir. Kanı oluşturan elementlerden, alyuvar olarak da adlandırılan sağlıklı, kırmızı kan hücrelerinin kanda eksik olması anlamına gelir. Kırmızı kan hücreleri önemlidir çünkü kemik iliklerinde üretilirler ve içerdikleri...
  4. Kansızlık neden olur?

Kansızlık neden olur?

Kırmızı kan hücreleri önemlidir çünkü kemik iliklerinde üretilirler ve içerdikleri hemoglobin proteini sayesinde bütün vücuda oksijen taşırlar. Kansızlık şikayetiniz varsa kendinizi yorgun hissetmeniz sürpriz olmayacaktır. Nedeni bilinmeyen bir şekilde yorgunluk hissi dışında çarpıntı, baş ağrısı, bulantı, soluk ten rengi, dikkati toplayamama, el ve ayakların soğuk olması kansızlığın diğer...
  5. Saçtaki kepekler nasıl geçer?

Saçtaki kepekler nasıl geçer?

İnsan vücudunu kaplayan tüm deri (cilt) sürekli yenilenir. Örnek vermek gerekirse yazın sıcaktan yanan kollarımızın üst tabakası soyulabilmektedir. 7 kattan oluşan cilt yapısı en üstteki ölü katman (stratum korneum) dökülür. Çünkü yeterince eskimiş olup, en alttan gelen yeni hücreler ile değişir. Ölü cilt tabakası açık veya elbiseyle kapalı alanlarda fark edilmeden vücuttan uzaklaşır ancak...

Sayfayı Paylaş