gebe
  1. PaSikA

PaSikA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    598
    Ödül Puanları:
    0

Kepek Ve Saç Uzaması İçin Bakım

Konu, 'Saç Bakımı' kısmında PaSikA tarafından paylaşıldı.

Kepekler İçin KARAKAVAK: 40 gr. karakavak merhemine 5 gr. balmumu, 5 gr. gülyağı ekleyip karıştırın. Her gece yatmadan önce saç diplerine hafif masaj yaparak sürün. Bu formül aynı zamanda saçlara parlaklık ve canlılık verir.

Uzaması İçin

KEKİK: 80 gr. kekiği 1 lt. suda 3-4 dakika kaynattıktan sonra süzün. Saç diplerini masaj yaparak yıkayın. Kahverengi saçlar kekik çayı ile yıkanırsa renklerini korur ve parlaklık kazanır.

Kepek Ve Saç Uzaması İçin Bakım konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Saçların Sağlıkla Uzaması ve Beslenmesi İçin Turplu Su

Saçların Sağlıkla Uzaması ve Beslenmesi İçin Turplu Su

turplu su saç turplu su saç uzaması için beslenme hamilelikte uzaması tarifi saçLarın sağlıklı bir şekilde uzayıp beslenmesi için en güzel formüll olan turplu suyumuz: bir turp rendelenir ben 3-4 bardak su içinde yarım saat kadar kaynatılır daha sonra posasından suyu ayrılır ve suyunun ılık olması beklenir.ılık oldugu zaman yumurta sarısıyla karıştırılarak saça bi güzel masajla yedirilir...
  2. saçım uzaması için ne yapmalıyım

saçım uzaması için ne yapmalıyım

benim saçım uzaması için ne yapmalıyım saçım kısa 10 yaşındayım lütfen bana bir cevap yazın.
  3. Saçlarda Kepek Ve kaşıntı

Saçlarda Kepek Ve kaşıntı

saç bakımı, nasıl olmalıdır, kepek, kaşıntı, saç bakımı hakkında bilgiler için yazımıza buyrun arkadaşlar. Kepek nedir? Kepek, bebeklik dönemindeki konağa benzer, ince, minik döküntülerdir. Bunun çok daha ileri formu da “seboreik egzema”dır. Yani daha kalın kabukların, kaşıntıların olduğu tablodur. Kepek, genelde çok fazla kaşıntıya neden olan bir durum değildir. Özellikle saç...
  4. benim saçlarım kısa ve bir ay içinde çok acil bir şekilde uzaması gerekiyor

benim saçlarım kısa ve bir ay içinde çok acil bir şekilde uzaması gerekiyor

benim saçlarım kısa ve bir ay içinde çok acil bir şekilde uzaması gerekiyor bana yardım edermisiniz ? Lütfen bana en kısa sürede bilen birileri saçlarımı nasıl uzatabileceğimi anlatabilir mi lütfen bitkisel ve kullanılmış bişey yazarsanız sevinecem..
  5. Saçların sağlıklı uzaması için öneriler

Saçların sağlıklı uzaması için öneriler

Yanlış fırçalama, yanlış yıkama, yanlış şekillendirme, yanlış beslenme, huzursuz uyku saç kırıklarına neden olmaktadır. Saç uçlarındaki kırıklar ise, saçın uzamasını engellemektedir. Yalnız, yukarıda saydığımız saçın kırılmasına neden olan olumsuz etkenlere dikkat ederek ve iyi bir bakımla uzun saçlara kavuşmanız mümkün. Öncelikle saç uçlarındaki kırıkların temizlenmesi gerek. Dengeli...

Sayfayı Paylaş