gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.213
    Ödül Puanları:
    113

Keremcem - Dün Ölebilirdim

Konu, 'J-K Harfli Şarkılar' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

aman yapma uf olursun zaman gelir pişman olursun aman oku zengin ol
    para her kapıyı açar dediler sana

dün yolda ölebilirdim
    sabah hiç uyanmayabilirdim
    geriye yaptığım ne kaldı
    geriye yazdığım ne kaldı

Keremcem - Dün Ölebilirdim konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Nükhet Duru - Aşkından Ölebilirim

Nükhet Duru - Aşkından Ölebilirim

Bir sızım var anlatılmaz Tam şuramda sol yanımda Bir sözüm var anlaşılmaz Bir garip sevda başımda Dönmedim,dönmem yolumdan Kol kanat ger al yanına Benim yerimde sen olsan Çekmis gitmiştin çoktan Bir sen varsın seni bilirim Bir tek senle gülebilirim Ömrüm dersen verebilirim Yar aşkından ölebilirim
  2. Keremcem - Bari

Keremcem - Bari

kendin düştün ellerine ağlama ağlama ne düşündün aşk deyince gönlüm bilmem ama aşk düşer mi yollara kalanlara bir çift sözüm var ama kaşım gözüm gelse bari aklına başım dizim yansa derdim yoluna gir artık kanıma bazen sağıma soluma bakar geçerim geçersem de zor dönerim tanrım elimi kolumu bağlamasan da bir daha ben zor severim
  3. bu bitkilere dikkat.. ölebilirsiniz.!!!!

bu bitkilere dikkat.. ölebilirsiniz.!!!!

güzel avrat otu ve arsenik Katran ruhu, pire otu, güzel avrat otu, kenevir, kendir, hint yağı, çinko, cıva, arsenik gibi ürünlerin aktarlarda satılmasını yasaklayan Sağlık Bakanlığı, bu yasağı yeni bir genelge ile genişletmeye hazırlanıyor. SAĞLIK Bakanlığı İlaç ve Eczacılık Genel Müdürü Mahmut Tokaç, aktarların pek çok bitkiyi "her derde deva" diyerek sattıklarını, ancak aktarlarda...
  4. Onun için ölebilirim

Onun için ölebilirim

ben onu çok seviyorum hatta onun için ölebilirim ama o beni galiba sevmiyor ben biraz cesaretli davranarak ona facebook ta arkadaşlık isteği gönderdim acaba doğrumu yaptım

Sayfayı Paylaş