gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.224
    Ödül Puanları:
    113

Keremcem - İçimdeki Müzik Sensin

Konu, 'Çöplük' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

nananana nananana...

İçimdeki müzik sensin...

Benim için bir zamanlar hayaldin
    Gördüğüm rüya sendin
    Hayaldin seni şimdi buldum
    Aşık oldum

içimde ritmi duydum
    ve senle ben
    düşünmeden
    bu şarkının sözlerinde kaybolduk
    bağlandık ritmi duyduk

O anda Görünce
    Seni görünce...

Ben aşkımı istedim
    Hep seni bekledim
    İçimdeki müzik sensin

Seninle doğmuş gibiyim
    Hep seni bekledim
    Çünkü duyduğum müzik sensin...

nananana nananana...

İçimdeki müzik sensin...

Tanışmadan çok önce
    Seni hissettim
    Sen geldin
    İlk kez böyle oldum
    İçimde ritmi duydum
    Aşk müzik gibiydi

Senle aşk müzik gibi
    Bu bildiğim herşeyden önemli
    Seni Duymak senle olmak

Artık Yalnız Değilim
    ve işte Seninleyim...

Ben aşkımı istedim
    hep seni bekledim
    içimdeki müzik sensin...

Seninle doğmuş gibiyim
    Hep seni bekledim
    Çünkü duyduğum müzik sensin...

nananana nananana...

İçimdeki müzik sensin!

Keremcem - İçimdeki Müzik Sensin konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Petek Dinçöz - Ben Bir Şarkıyım Söz Müzik Sensin

Petek Dinçöz - Ben Bir Şarkıyım Söz Müzik Sensin

Kaçgün oldu seni arkadaşlarıma anlata anlata bitiremedim hala ne dersen de Sanki bin senedir aşığım yüzüne halimi gönlümü tanıyamadım adımı sorduğun yerde Aşkın o büyülü bembeyaz gülünün üstüne düşen su damlası gibi kalbim Bir rüya gibi uyanmak istemedim, sanki hep vardın, uzaktaydın geri geldin Söz verir misin söyle Hep güler misin böyle Çok sever misin, Aşk verir misin Sadece beni hisseder...
  2. Keremcem - Küçük Bir Aşk Masalı (Düet Seden Gürel

Keremcem - Küçük Bir Aşk Masalı (Düet Seden Gürel

Ne olur bak bana biraz Çocukmuyum değil miyim? Sen küçücük güzel bebek Öyle olsa sevmeyi bilir miyim? Olmaz küçücüksün Yüreğin genç umut dolu Özlem bu olurya Buluruz belki mutluluğu Deliler gibi seviyorum bak Geçer bunlar Sana söz ömür boyu sürecek Hayal bunlar Ne hayal ne düş nede yalan yok Bizim bizim gelecek Ne olur bir an unutup kalsak Ne olur biraz rüyaya dalsak Ne olur gerçek olsa...
  3. Keremcem - Güzel Gözlü (Düet Seden Gürel

Keremcem - Güzel Gözlü (Düet Seden Gürel

Sıradan bir mart gecesi Hava ağır hayli sıcaktı En sonunda işte bu dedim Yemin ederim kendimdeydim Şaka gibi belki ama bu bizim hikayemiz Güzel gözlüm çok üzüldüm çok azaldım Aynı yerden yara aldım Çok özledim herşeye rağmen Söylemedim... Sana söylemedim Bütün bunlar aşkın hikayesi Kırık biraz buruk biraz Yarım yamalak kaçak döğüş Biraz korkak cesur biraz Devam etmedi tam bitmedi hikayemiz
  4. Keremcem - Çağırma Aşk(Düet Seden Gürel

Keremcem - Çağırma Aşk(Düet Seden Gürel

Bir kadın ölüm kadar yakın Bakamadım büyülü gözleri Cehennemden sıcaklığı Dokunmadım alev alev elleri Bir adam aşk kadar uzak Aglıyor gözyaşı tuzak görmesem Kahraman yenik savaşçılar gibi Başım dik öylece gitsem Çağırma aşk gelemem ben Yana yana küle döndüm Hep yasaktın hep kasıtlı Seve seve suça döndüm Yarınsız olur sevişmeler Kırılır dökülür hayallerim Usul usul hissettirmeden Onun için...
  5. Keremcem - Aşk Herseye Değer (Seden Gürel düet )

Keremcem - Aşk Herseye Değer (Seden Gürel düet )

Keremcem:Bana dokunma kanarsın içimde keskin kalp kırıkları Doldur boşalt ellerimde ateşlenen hayat artıkları Sevmesem uzulursun Seden Gürel:Kalp hepsini yener Aşk herseye deger Keremcem:Seversem daha beter cok bekledin artik git Bunca vakit yeter Seden Gürel:Anlasan bir kez Bu kez uzmesen yuregim ne tastan ne demirden Anlasam bu kez bi kez soylesem Geçmi kaldim cok mu erken Kalp...

Sayfayı Paylaş