gebe
  1. GREY

GREY Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    362
    Ödül Puanları:
    63

Keremcem konseri

Konu, 'Konser Haberleri' kısmında GREY tarafından paylaşıldı.

keremcem konser tarihleri 2011 31 mayıs keremcem konseri bağcılar konseri konserleri 2011 keremcem konseri, konser tarihi, konser saati, konser zamanı hakkında detaylı bilgi alalım.

Konsere gidecek meleklere iyi eğlenceler.

Sanatçı: Keremcem
    Yer : Belediye Konser Alanı - Bağcılar / İstanbul
    Tarih: 31 Mayis 2011 Sali 20:00
    Fiyat : Ücretsiz Halk Konseri

Keremcem konseri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Keremcem - Pardesü

Keremcem - Pardesü

Üzerimde sana gelirken giydiğim o pardesü Büyük cepli, kış rengi kavun içi çiçeklerle kaplı olsaydı üstü Yaz koksa n'olurdu sanki Dışında bir damla yaş özümde yıllarım Yaşım kadar beklediğim bu anı her yıl bir artı Başımda bir deli sevda dün gibi hatırlarım Düşümde istanbul dört bir yanı seninle kaplı Güzünde gizli güzel yanı bu şehrin sokakları Saçların gibi sarı bana yakın güzel düşü Ya da...
  2. Keremcem - Karaağaç

Keremcem - Karaağaç

sizin orda aşk derlermiş sevdaya ömrü benzer akan bir testi suya demişler inanmışsın onlara bu değil sevda inan bana... masal dair kerem ile aslı'ya yurdu bura ağaç şahittir buna gölgesi sandı kendi aslında karaağaç razı cezasına... olamam ki sevdalımın yarısı bende kalır yüreğimin yarası dilek mendili olmuş dallar arası yüzün, ellerin ağaç karası
  3. Keremcem - Bilmece

Keremcem - Bilmece

sana beni sevme diyemem yanıma aldım tüm aşkları yenik bir oyundan geriye üzgün iskambil kağıtları bu yüzden sırf bu yüden aşka inancım kalmadı derken neden yeniden sevemem işte yine bir bilmece soruya baktım ümitsizce cevabı sen yok hiç şüphem söylemem mümkün değil delilik bu aşk değil
  4. Keremcem - Bari

Keremcem - Bari

kendin düştün ellerine ağlama ağlama ne düşündün aşk deyince gönlüm bilmem ama aşk düşer mi yollara kalanlara bir çift sözüm var ama kaşım gözüm gelse bari aklına başım dizim yansa derdim yoluna gir artık kanıma bazen sağıma soluma bakar geçerim geçersem de zor dönerim tanrım elimi kolumu bağlamasan da bir daha ben zor severim
  5. Keremcem - 98

Keremcem - 98

Senelerden 98'in başı Günlerdense bir Salı sabahı Bir tek sen noksan O günün anısından Bu şarkıya sebep olan ilhamı Söyle kimden alayım senin yerine Kimse dökemez ki su eline Senimi geri alana kadar beni bekle Tam üç ay sonra ayrılık gelip çattığında Sana nasıl yalvarmıştım hatırla Bugün hala karşında Yaşıyorsam uğrunda İçimdeki bir parçacık umutla Söyle kimi koyarım senin yerine Kimse...

Sayfayı Paylaş