gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.213
    Ödül Puanları:
    113

Kerim Tekin - Cici Baba

Konu, 'J-K Harfli Şarkılar' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

İstedim ama vermedi ki baban Dengi dengine vurur dedi bana Yıkıldı dünyam kader mi bu ceza
    Şimdi gelde sen ağlama

Ele güne ne derim benim kızımsın
    Biliyor bunu bütün mahalle
    Kendini bana sakladın oysa
    Değmezmiş seni doğuranlara

Yıllarca düğünün hayalini hep kurdum
    Aslında boşuna
    Yıllar yılı zor durdum

Pencereni aç perdeyi arala
    Geleceğim rüyalarına
    Sevişeceğiz sabahlara kadar
    Sırf inat senin cici babana

Kerim Tekin - Cici Baba konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Kara Gozlum..Kerim Tekin

Kara Gozlum..Kerim Tekin

Yar gidiyor soğuk gecede Yüreği ihanette yüreğime Ah duvarlar benim sırdaşım Aman vermiyor hasret benim bedenime Dur dinle Karagözlüm gitme Yapma bana küsme Özlüyorum deli gibi muhtacım Sevgine Son bulsun ah derin ayrılık Tükensin acılarım geldiğinde Ah sokaklar benim yoldaşım Kahrolsum umutsuzluk Dön gönlüme
  2. Kerim Tekin - Haykirsam Dünyaya

Kerim Tekin - Haykirsam Dünyaya

Haykırsam Dünyaya Kerim Tekin Bu haince veda niye Cok sevmistim olesiye Ateslerinde hicranim Yandim kavruldum Huzunun denizinde kaybolup gittim ya Tuzakta askin bana Kandim kahroldum Canimin baharinda Yok olup bittim ya Bu gidisi aklim almadi Yuregim yine yarim kaldi Ateslerinde hucranim Yandim kahroldum Huzunun...
  3. Kerim Tekin - Haykırsam Dünyaya

Kerim Tekin - Haykırsam Dünyaya

Bu haince veda niye Çok sevmiştim ölesiye Ateşlerinde hicranım Yandım kavruldum Hüzünün denizinde kaybolup gittim ya Tuzakta aşkın bana Kandım kahroldum Canımın baharında Yok olup bittim ya Bu gidişi aklım almadı Yüreğim yine yarım kaldı Ateşlerinde hücranım Yandım kahroldum Hüzünün denizinde kaybolup gittim ya Tuzakta aşkın bana Kandım kahroldum Canımın baharında Yok olup bittim ya...
  4. Kerim Tekin - Dayanamam

Kerim Tekin - Dayanamam

Akşamlar akşamlar gelmeyin üstüme Güneş doğsun artık vurgunum ölesiye Yalan mıydı?Gönül gözün bu kadar kolay mıydı? Karşımda duran deli divane yüzün Karşımda duran devasız gönlün Beni benden alan Canıma can katan Bu can sana kurban Dayanamam Yanıyor yüreğim Sığmıyor bedenim Beyhude geceler Soluyor güllerim Beni benden alan Canıma can katan Bu can sana kurban Dayanamam!!!!!!!
  5. Kerim Tekin - Akşamlar

Kerim Tekin - Akşamlar

AkŞamlar AkŞamlar Gelmeyİn ÜstÜme GÜneŞ DoĞsun Artik Vurgunum Ölesİye Yalan Miydi?gÖnÜl SÖzÜn Bu Kadar Kolay Miydi? KarŞimda Duran Delİ Dİvane YÜzÜn KarŞimda Duran Devasiz GÖnlÜn Benİ Benden Alan Canima Can Katan Bu Can Sana Kurban Dayanamam Yaniyor YÜreĞİm SiĞmiyor Bedenİm Beyhude Geceler Soluyor GÜllerİm Benİ Benden Alan Canima Can Katan Bu Can Sana Kurban Dayanamam...

Sayfayı Paylaş