gebe
  1. kar_tanesi

kar_tanesi Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    10
    Ödül Puanları:
    0

Keskelerinde Faydası Yok.Biliyorsun

Konu, 'Duygu Yüklü Yazılar' kısmında kar_tanesi tarafından paylaşıldı.

Nedendir bilinmez ama kücükler hep büyümek ister Doktor olmak ister hasta insanlar hic aci cekmesin, hic kimse ölmesin diye, Polis olmak isterler, dünyada kötü insanlar kalmasin diye
    Oysa simdi hayat her birini baska bir yere sürükledi
    Hic biri okudugu masal kitabindaki kahramanlar gibi olamadi,
    Herzaman gülemediler,
    Sevdiklerini kaybetmemek gibi bir lüksü yoktu hic kimsenin zorda olsa ögrendiler
    Alismak zor geldi belkide, inanm*** güc oldu
    "sen büyüdükce dertlerin de büyüyecek keske hep kücük kalsan" derdi annelerimiz, hangimiz inandik dertlerin büyüyecegine, hersey güzel olacakti sanki?!?
    A$k vardi tabi birde;
    On yasindan sonra daha bir cok zaman gecirdik aynanin karisinda, kelebekler ucusuyordu bedenimizde,
    ama sevdigimiz cocuk bakmayincada otururduk köseye hic kimseye belli etmeden, o kocaman gözlerimizden damlalar akardi usul usul kazagimiza silsekte annelerimiz hemen anlardi ve okadar ciddiye almazlardi
    daha ne "A$KLAR" yasayacaksin bebegim demeleri yokmuydu
    yine anlamadilar diye söylenirdik, nekadarda dogruymus meger
    simdi anlatirken gülüp geciyoruz
    büyüdükte noldu ki?
    ask mis, hayatmis! sönüyor iste, acitiyor icini zaman zaman
    cekip gitmek istiyorsun ama iyi biliyorsun dertler pesini birakmayacak belki seni terketmeyen tek sey
    ve zaman geliyor cok sevdigin dostlarinin aslinda "gercek" dost olmadigini anliyorsun bir darbe de ordan yedin
    hadi cik isin icinden! kime güveneceksin ki?
    bedenindeki kelebekler bile terkediyor seni
    zaten 3 gün degilmi kelebeklerin ömrü
    yine iyi dayandilar diyorsun ve avutuyorsun kendini
    senin dostun sadece sensin bunu er gec anliyorsun
    yarin ne olacak diye düsünmek bile istemiyorsun ama "dün'lerini" cok özlüyorsun iste((
    keske dönebilsem diyorsun
    ama keskelerin de faydasi yok ..biliyorsun..!!

Keskelerinde Faydası Yok.Biliyorsun konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Kuruyemişlerin faydası...

Kuruyemişlerin faydası...

Beslenme ve yaşama tarzına özen göstermeyenlerin bile kabuklu yemiş yiyerek kalp hastalıklarına yakalanma riskini yüzde 40 oranında düşürebildiği tespit edildi. Kabuklu kuruyemişlerin faydaları bununla da bitmiyor. Badem: Kuru ciltlerin yağlanmasını sağlar. Bedeni ve zihni yorgunluğu giderir. Baş ağrısı, karaciğer ve böbrek ağrılarını hafifletir. Hamilelerin zayıf düşmemesini sağlar. Sütle...
  2. Ibrahim Tatlises - Ah Keske

Ibrahim Tatlises - Ah Keske

ibrahim tatlıses ah keşke ibrahim tatlıses keşke seninle çıkabilseydim Ah Keşkem Seninle çıkabilseydim Elini tutabilseydim Kafelerde diskolarda Belini sarabilseydim Elimdeki sazım olsan Doya doya çalsam seni Kadehimde şarap olsan Doya doya içsem seni Ah keşkem keşkem keşkem İçebilseydim keşkem Çalabilseydim keşkem Saçlarına boncuk taksam Seni nazardan korusam Mutluluktan uçardım ben Sana...
  3. ruya olsa keske

ruya olsa keske

yha bende kı su ruhsal bulanıklık gecmıyo gecmıyo gecmıyoooo surkelı bı sorunn dogru gıtmıyo hıcbırsey acaba annemın cok mu ahını aldım yada ne bılım bırıleının kalbını cok mu kırdım bebegım olacak ama ınanın kı ne onun varlıgını fark edıyorum nede mutlu olabılıyorum sureklı kavga edılen bı aıle ortamına bı bebek dunyaya getırmek suan benım ıcın cok acı esımle aram hıc ıyı olmuyo bır duzelıyo...
  4. çimenin faydası

çimenin faydası

çimenin faydaları çimeni evdede yapabiliriz buğdayı ekin bikaçgün bekleyin Çimen Suyu K, E, C, A, B, B12 , B9 , B8 , B6 , B3 , B2 ve B1 Gibi Vitaminler İçerir K, E, C, A, B, B12 , B9 , B8 , B6 , B3 , B2 ve B1 gibi vitaminler içeren `çimen suyu`nun içindeki mineraller de bir o kadar fazla: Bakır, demir, magnezyum, potasyum, manganez, iyot, kalsiyum, fosfor, selenyum, sülfür, bakır, çinko...
  5. keske istediğim zaman balığa dönüşsemm

keske istediğim zaman balığa dönüşsemm

neden istiyorum cünkü melek balğimla daha yakın olmak onu yakından görmek ve onla yüzmek onla yemek uyumak isterdim .tekrar insana dönüşmek isterdim ahhh ahhh bu da hayal işte ..

Sayfayı Paylaş