gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.224
    Ödül Puanları:
    113

Kilolu bayanlar için çok şık abiye elbiseler

Konu, 'Moda Güncel' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

kilolu bayanlar için abiye kıyafetler kilolu bayanlar için abiye modelleri icin abiyeler bayanlara modelleri Kilom var bana ne giysem yakışmaz diye üzülmeyin çünkü bu son moda abiye elbiseler kilonuzu kapatıp güzelliğinizi ve şıklığınızı ön planda tutuyor.Hepsi birbirinden şık olan bu abiyeler özel gün ve gecelerinizde tüm dikkatleri sizin üzerinde yoğunlaştıracak modeller :)
    Benim kilom var abiye asla giyemem bulamam diyen tüm bayanlar şimdi bu modellere bir göz atsın bakalım modelleri gördükten sonrada aynı düşüncede olacaklarmı:tik:

[​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG]

2. HaYaL

HaYaL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    229
    Ödül Puanları:
    83
    Gerçekten süperler yaa kendimi iyi hissettim :D

Kilolu bayanlar için çok şık abiye elbiseler konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Bayanlar için çok şık bornozlar

Bayanlar için çok şık bornozlar

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. Kilolu bayanlar için giyim stili

Kilolu bayanlar için giyim stili

kilolu bayan giyim kilolu bayan iç giyim bayanlar için iç çamaşırları kilo ile çamaşırı Kilolu bayanların en çok çekindiği nokta daha kilolu görünmeleridir. Bunun için fazla çekinmenize gerek yok hanımlar.Sizin için bazı önerilerimiz var.Kendinize uygun doğru bir giyim stili oluşturduğunuz zaman kilolu olsanızda sizi daha zayıf gösterecektir.Giyim stiliniz nasıl olmalı bir bakalım....
  3. Kilolu Bayanlar İçin Kıyafetler

Kilolu Bayanlar İçin Kıyafetler

kilolu bayanlar için elbise modelleri kilolu bayanlar için kıyafetler bayan resimleri kot pantolon modelleri Çoğu kilolu bayanlarımızın problemleridir zevklerine göre giyinememek... her ne kadar son yıllarda büyük beden butikleri açılmış olsada görüyorum vede gözlüyorum ki yetersiz... bende sizlere fikir vermek açısından birkaç güzel model seçtim... umarım beğenirsiniz (=
  4. Tesettürlü bayanlara çok şık abiye kombinler

Tesettürlü bayanlara çok şık abiye kombinler

Özel gün ve gecelerin vazgeçilmez giyim stili olan abiye elbise modelleri, her sene farklı renk ve tasarımlar ile bayanlara sunuluyor. Açık ve tesettürlü bayanlar için farklı modeller koleksiyonlar da yerini alsa da böylesi önemli günler de her bayan günün yada gecenin en şık bayanları arasın da olmanın arzusunu yaşar. Diğer günlere göre özel günler için ayrı bir özenilir. Tepeden tırnağa...

Sayfayı Paylaş