gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.224
    Ödül Puanları:
    113

Kim bilir benden sonra,

Konu, 'J-K Harfli Şarkılar' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

hatam belki kalbi oyuncak sanmam aşkta salıncak gibi sallanmam o kadar cahilim ki hayalini bile kurmam
    imkansız sevginin sevgilim
    bugün bana aşk nedir diye sorsan
    tek anlamı geceler boyu ağlamam
    üstüm başım sevda içinde
    yakalandım bitap biçimde
    ellerimde "kadife kelepçe"
    veda değil mi bu?
    yolun sonu uçurumlar
    kolay değil ki bu
    dolunca gözlere yaşlar
    zaman gelince nafile
    dersin bir küçük elveda

Kim bilir benden sonra, konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Göksel - Kim Bilir

Göksel - Kim Bilir

Kim bilir bu gidisin donusu olacak mi, Ah nasil yollarina bakacagim kim bilir.. Ufkumda batan gunes bu sabah dogacak mi, Kalben ne kadar dertli olacagim, kim bilir.. Kim bilir, kim bilir, kim bilir, kim bilir.. Beklemeye tahammul gosterecek mi gonlum, Ne malum uzun mudur sensiz gececek omrum Belki de basucumda arzu ettigim Hangi yakin zamanda olecegim kim bilir.. Kim bilir, kim bilir,...
  2. Yeşim Salkım - Beni bilirsin

Yeşim Salkım - Beni bilirsin

Beni bilirsin Senden sonra sevgilim değiştim bende Vurdumduymaz olmaya alıştım bende Hergün ayrı acı çekmektense Hergün bin kez ölmektense Unuturum uzaklara gidince Hayata küsemem senin ardından Beni bilirsin ağlayamam Seninle doğmadım seninle ölemem Beni tanırsın, geriye dönemem
  3. Yıllar Sonra Yeniden, Belkide İlk Kez! Kim Bilir?

Yıllar Sonra Yeniden, Belkide İlk Kez! Kim Bilir?

Küçüktük hemde çok küçük. Henüz aşkın kelime anlamını bile taşıyamayacak kadar masumdu duygularımız. Sadece bakarak sevebilmekse AŞK, Evet bizimkisi AŞK'tı. Adını hiç koymadık! Zaten koymamıza gerek yoktu. Biz biliyorduk ya kafiydi. Gözlerin belli ediyordu ya beni sevdiğini, gerisi zaten benim için teferruat bile değildi. Sınıfından sınıfıma bakışların işledi öncelerde işime. Yaprak açan...
  4. ben bilmem beyim bilir

ben bilmem beyim bilir

- en son ne zaman adet gördünüs? - ben bilmem beyim bilir... (ankara büyük doğumevi'nde geçmiştir) - beyiniz evde mi? - ben bilmem beyim bilir. - hmm... beyniniz evde mi peki? - beyim bilir? - allah bildirsin teyze; haydi çav! - hanımefendi ben ana çocuk sağlığından geliyorum. - hoşgeldin... buyır içeri... - doğum kontrol yöntemleri hakkında bilgi verecektim de... - buyır, otur. - kaç...
  5. Otojenik Eğitimi kimler ögrene bilir?

Otojenik Eğitimi kimler ögrene bilir?

otojenik egitim, otojenik, Otojenik Eğitimi kimler ögrene bilir? Otojenik Eğitimi rahatlamayı arayan ve bilinci yerinde olan herkes öğrenebilir. Belli bir konsantrasyon kabiliyetinin olması öğrenim acısından yararlıdır. Çocuklar aileleri ile birlikte 5 yaşından; tek başına olarak 8 yaşından itibaren bu eğitimi alabilirler. Eğer kalp rahatsızlığınız, astım, epilepsi veya başka bir...

Sayfayı Paylaş