gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.216
    Ödül Puanları:
    113

kim mutlu kim neşeli

Konu, 'parmak oyunları' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

KİM MUTLU,KİM NEŞELİ HEP BERABER ÇIRPALIM ELLERİMİZİ (eller önde çırpılır)
    -KİM MUTLU,KİM NEŞELİ
    HEP BERABER SALLAYALIM BAŞIMIZI
    (baş iki yana sallanır)
    -KİM MUTLU,KİM NEŞELİ
    HEP BERABER TUTALIM BELİMİZİ
    (eller bele konur)

kim mutlu kim neşeli konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. kim normal kim anormal

kim normal kim anormal

Psikolojik rahatsızlıklar, çeşitli nedenlerle kişinin düşüncesinde, ruh halinde yada davranışlarında sorun olması halidir. Ruh sağlığı ile Ruh hastalığı arasındaki fark nedir? Bazen cevap açıktır, bazen ise değil. Örneğin kafalarının içinde sesler duyan kişiler Şizofren olabilir. Yüce fikirleri olan kişilerde - Hiç bir tecrübesi yada eğitimi olmadan Türkiye’yi yönetebileceğine inanmak gibi -...
  2. kiminle mutlusunuz????

kiminle mutlusunuz????

biliyorum belki size biraz zor bir soru gibi gelicek??? Bir tarafta sizi deLi gibi seven, uğrunuza herşeyi feda edecek biri var.. öl deseniz öLücek. Yaşa deseniz yaşıcak.. bu kişi=sevildiğiniz kişi Bir tarafta sizin deLice sevdiğiniz öLümü biLe uğrunda göze aLacagınız ama kör sizi görmeyen biri var.. bu kişi=sevdiğiniz kişi KiminLe MutLusunuz..??
  3. Beni kim mutlu edebilir ?

Beni kim mutlu edebilir ?

Beni kim mutlu edebilir diyorsan, size yön verecek bir analiz... EĞER SEN BİR KOÇSAN Aslan seni mutlu eder; Terazi'den çok şey öğrenebilirsin; Yengeç sana güven verir; Oğlak seni geliştirir ve ilerletir; EĞER SEN BİR BOĞAYSAN Başak'la uyumlu ve mutlu olursun; Akrep'den çok şey öğrenirsin; Aslan sana güven duygusu verir; Kova senin kariyerini etkiler ama artı veya eksi; EĞER SEN BİR...
  4. Kim kim kim ?

Kim kim kim ?

Birşey göremedin mi ozaman uzaklaşıp bak... eee yinemi göremedin banene canım görrr aaaaaaaa..:D:D
  5. KİMLER EVLENEBİLİR ?

KİMLER EVLENEBİLİR ?

kimler resmi nikah yapabilir,kimler evliliğe uygundur,kimler evlilik yapamaz,16 yaşında biri evlenebilirmi,kimler evlenebilir hakkında bilgiler 4721 sayılı Türk Medeni Kanunu İkinci Ayırım’da, Evlenme Ehliyeti ve Engelleri düzenlenmiştir. Bu kapsamda kimlerin evlenebileceği hakkında temel bilgileri aşağıda bulabilirsiniz. Evlilik müessesesinin önemi nedeniyle yasa, evlenenlerde bir takım...

Sayfayı Paylaş