gebe
  1. Angel_tears

Angel_tears Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    11
    Ödül Puanları:
    0

Kimbilir, belki de sensin…

Konu, 'Duygu Yüklü Yazılar' kısmında Angel_tears tarafından paylaşıldı.

[​IMG] Bir gece odamda yalnızken kapı çalındı. “Sen misin?” diye seslendim. Yanıt veren olmadı. Sadece uzaklaşan ayak seslerini duydum. Biliyordum, oydu. Geleceğini haber vermemişti ama gelmesi gerektiğini biliyordu. Tam o sırada gelmesi gerekiyordu. Gelmesi, kapıyı çalması gerekiyordu. Yapması gereken sadece buydu. Bana gereken de buydu.

Onun varolduğunu bilmem gerekiyordu. Varolduğunu, bir yerlerde yaşadığını, soluk alıp verdiğini bilmeme gerekiyordu. O da bana bunu haber vermeye gelmişti.

Gecenin sonraki saatleri büyük bir mutlulukla geçti. Onun varlığı bütün acılarımın geçip gitmesine yetiyordu. Oturuşum, kalkışım, yatışım yeni bir anlam kazanıyordu. Belki de bütün buluşmalar bir varoluştu.

…………………..

Kapının her çalınışında “sen misin?” diye sorarım.
    Sen misin kara gözleri büyümüş Afrikalı çocuk?
    Sen misin, ürkek elleriyle çırpıntısını bastırmaya çalışan genç kadın?
    Sen misin umutsuzluğuna umut arayan hasta?
    Sen misin uykusunda işkenceler gören genç adam?
    Sen misin, kemiklerini sonbahar güneşinde ısıtmaya çalışan yaşlı kadın?
    Sen misin, parmakları tellerde arayışlarda gezinen gitarist?
    Sen misin, nereye gideceğini bilmeyen kaçak?
    Sen misin içimdeki sessiz fısıltı?

…………………..

Kimbilir, belki de sensin…

_EvAnEsCeNcE_ bunu beğendi.
  2. cadi_91

cadi_91 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    5
    Ödül Puanları:
    0
    emeğine sağlık süpeeeeeeeeeeeer

Kimbilir, belki de sensin… konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Gökhan Tepe - Belki Hüzün Belki De Aşk

Gökhan Tepe - Belki Hüzün Belki De Aşk

gökhan tepe tanrım affedermi belki hüzün belkide aşk akor Unutulmuş, kurutulmuş güllerim var avuçlarımda Belki hüzün belki de aşk dolasıyor damarlarımda Hatıralar baş ucumda gülerken ağladım canım yıllarca Sende bahar alışkanlık bense kışın tam ortasında Kolay değil unutulmak Yaşanılan bir şeyler var Belki son kez ağlıyorum Ayrılığa giden bu yollarda Tanrım affeder mi Kahredip çekip...
  2. BEN hiç yağmurda dans etmedim. Belki de yağmur olan sendin, seninle dans etmek istedi

BEN hiç yağmurda dans etmedim. Belki de yağmur olan sendin, seninle dans etmek istedi

yağmurda dans aşk oyunu yağmur sahnesi Kırgın, yorgun ve sessiz bir sonbahardı.Bildiğim ve özlediğim bir şehirden geçiyordum.Bir nefeslik sigara, demli bir çay ve dost sohbetiydi, kısacık zaman dilimlerine sığdırmaya çalıştığım. Akşamı giyinmiş tam gitmek üzereyken gördüm seni. Hiç konuşmadan hatta umarsızca baktın bana. Minik parodilerle süslenmiş ve yaramazlık yapmadan duramayan haylaz bir...

Sayfayı Paylaş