gebe
  1. ßeLeN

ßeLeN Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.316
    Ödül Puanları:
    113

Kına Gecenizde Siz Olsanız......

Konu, 'Ben Evleniyorum:))' kısmında ßeLeN tarafından paylaşıldı.

kına elbiseleri kına elbisesi kina elbisesi 2011 gecesi kıyafetleri gecesi kıyafetleri 2011
    Bazı gelinlerimiz kına gecelerinde abartıyı istemez kimisi ise en şatafatlısı ney ise onu tercih eder Kimi yörede bindallı olmassa olmazlardan biridir. [​IMG]
    Bunları giyerler rengarenk adetlerine uygun yaparlar o en anlamlı gelinin son gecesi olan kına gecesini .

Fakat kimi yörelerde özel bindallı, sarka dediğimiz yöreye özel kıyafetler yoktur yada gelin gerek duymaz normal sade bir düz gece elbisesini tercih eder..ama tabiki renklere dikkat ederek.

Bazıları ise ne bindallı nede sagde düz elbise ben kabarık giyecegim bu benim tek ve ilk özel gecem der ve ;

Kimi insanlar ise normalde gece elbisesi giyer, kına yakılacagı vakit bindallısını üstüne çeker misler gibi çıkar misafirlerin karşısına :D

Adeta düşman çatlatırcasına..

Peki Siz hangi gruba dahilsiniz?

sudembeyaz ve SadmiN bunu beğendi.
  2. kleodora

kleodora Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Merhabalar... yukarıdaki resim nerede çekildi ? ne çok model var? tam da benim gibi kararsızlara göre bi mağazaymış burası...paylaşım için teşekkürler...

ßeLeN bunu beğendi.
  3. ßeLeN

ßeLeN Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.316
    Ödül Puanları:
    113
    Canım bu tarz kıyafetler için istanbul tahtalake, sultanahmet tarafları ve eskısehırde özellıkle bu bındallılar için esnaf sarayı adı altında bır iş hanı.. Aslında abıyeci değil de daha bındallılar uzerıne satış noktaları var oralardan bulabılırsınız.

4. aysegül87

aysegül87 Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    64
    Ödül Puanları:
    0
    Bild 037.jpg Bild 043.jpg

benim kinam almanyada dügünüm tr oldu kinam burda bi dügün gibi gectiyi icin bende abartili birsey giydim önce
    sonrada adet yerini bulsun diye yöresel kiyafetimi giydim
    32207_1479185544420_1377224930_31260583_6744709_n.jpg

Kına Gecenizde Siz Olsanız...... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. kadir geceniz mübarek olsun

kadir geceniz mübarek olsun

Bin Aydan Hayırlı Bir Gece Geceler vardır gecelere ve zamana sığmayan, uhrevî hissiyatın kanatlandığı geceler… Geceler vardır kıymetini Hakk’ın takdir ettiği ve sevapların ucunu açık bıraktığı geceler… O gecelerde kul, Rabbine daha yakın olmak için zamanla yarışır adeta. Gözyaşları seccadeleri ıslatır o mübarek gecelerde. Bu kutlu vakitlerde kulun yalvarışları akissiz kalmaz. Zamanın iyice...
  2. Gecenin mor prensesi olun

Gecenin mor prensesi olun

Mor mini bir elbise ve uyumlu ayakkabılar büyüleyici görünmeniz kesinlikle kaçınılmaz meleklerim.:tik:
  3. Kına gecesinde dağıtmalık kına paketleri

Kına gecesinde dağıtmalık kına paketleri

kına paketleri kina paketleri kına gecesinde ne dağıtılır kınada ne dağıtılır kina Kına gecesinin vazgeçilmezi tabiki kınalar .. gelinimize kına yakılıcak; ve kına paketleri süslenip püslenip gelen misafirlere dağıtılacak melişler.. bende sizlere ordan burdan derlediğim kına paketlerini sunmak istiyorum..
  4. Yeniden kına geceleri çıkışta

Yeniden kına geceleri çıkışta

kına gecesi türküleri gizem engin kına kıyafeti kınada giyilebilecek kıyafetler gecesinde giyilecek kıyafetler gecesi kıyafetleri fiyatları Özellikle sosyete kesimlerde kına gecesı yerıni bekarlıga veda partısı yada barda pavyonda , cafelerde dans eslıgınde eglenceye bırakmıstı .. fakat son bır kac yıldır bu eskı haline yenıden döndu ve kına gecelerı yapılmaya başlandı melişler.. Son...

Sayfayı Paylaş