Kına Saça Nasıl Yakılır ? Nasıl Hazırlanır ?

Konu, 'Saç Bakımı' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

1. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Kına Saç Boyama Tarifi
    kınayla saç boyama

kınayla saç boyama nasıl yapılır

Sevgili melekler, saç sağlığı açısından kınanın faydaları hepimizce bilinen bir gerçek. Ancak yine de pek çok kadın hem kınadan boyaya dönüş zor oluyor diye hem de renk sonucundan emin olamadıkları için kına uygulamasından kaçınıyorlar. Biz bu sayfamızda sizlere kınayla saç boyama nasıl yapılır fikir almak isteyen meleklerimiz ve sayın misafirlerimiz için kınayla saç boyama tarifi veriyoruz...

Güçlü saç telleri için kına ile doğal saç boyası tarifi, doğal saç boyası tarifi kına saç boyası tarifi,kına ile doğal saç boyası tarifi,doktorum doğal saç boyası tarifi, Pervin Bulgak doğal saç boyası tarifi, Dr. Aytuğ Kolankaya ve Zehide Yetiş’in sunduğu “Doktorum” programına konuk olan Biyolog-Kozmetolog Pervin Bulgak, güçlü saç telleri için kına ile doğal saç boyası tarifi verdi.
    Malzemelr:
    * 6 yemek kaşığı kına
    * 1 tatlı kaşığı zerdeçal
    * 1 çay bardağı demlenmiş yeşil çay
    * 1 yemek kaşığı sızma zeytinyağı
    * Yarım su bardağı su

Bir kabın içine kınayı, yeşil çayı, zerdeçal, zeytinyağını ilave edip saç boyası kıvamına gelene kadar su ilave edin. boya kıvamını aldığında Güçlü saç telleri için kına ile doğal saç boyanız hazır diplerden başlayarak fırça yardımıyla saçınıza boya yapar gibi uygulayın.
    İstediğiniz saç rengine göre veya beyaz saçınıza göre en az 30 dakika en fazla 40-45 dakika saçınızda bekletin ve soğuk su ile durulayın. hazırladığınız boyaya limon suyu ilave ederseniz saç rengi biraz daha açık olur.

Kına Saça Nasıl Yakılır ? Nasıl Hazırlanır ? konusuna benzer içeriklerimiz
  1. Photoshopla arabanın yanmayan farı nasıl yakılır?

yanmayan araba oyunları yanmayan oyunlar photoshopta araba farı yapma e-tuning denemeleriniz için küçük ve basit bi kaç tıkla otomobillerin yanmayan farlarını yakabilecegiz. çalışmak istediginiz resmi açın. Layer -> New -> Layer ile yeni bir layer ekleyin ve bu layeri Paint Bucket Tool (G) ile siyaha boyayın. Boyadığımız bu layer'in Blend Mod'unu screen olarak degistirin....
  2. Olta nasıl hazırlanır

olta nasıl bağlanır olta iğnesi nasıl bağlanır sazan oltası yapımı sazan oltası yapılır fırdöndü olta, olta hazırlamak, Olta Hazırlanması, Olta nasıl hazırlanır, olta nasıl yapılır, olta yapımı, olta yapmak, oltanın hazırlanışı Olta Hazırlanması Olta deyince, bir yanlış değerlendirme ile ucuna yem takılan iğne kastediliyor. Oysa olta, bir mantara bağlı misinaya denir. Oltaya...
  3. Kına Neden Yakılır?

kına neden yakılır kina neden yakilir kina niye yakilir kına yapılır gecesi yapılır Bizim Türk geleneklerimizde olan kına yakmayı hepiniz bilirsiniz.Evlenmeden bir gün önce kına gecesi yapılır ve geline kına yakılır.Askere gidecek gençleri asker ocağına yollarken kına yakılır ve çoğunuz bilmesede normalde kurbana bile kına yakılır.Peki kına neden yakılır hiç düşündünüz merak ettiniz mi? Eğer...
  4. Neden Ele Kına Yakılır?

ele kına nasıl yakılır kına ele nasıl yakılır kına, neden yakılır, ele kına yakılması ne demektir, anlamı, sebepleri, ile ilgili bilgileri burada bulabilirsiniz Sevgili melekler, Kına bizim kültürümüzün vazgeçilmez örneklerinden biridir.Kına yakmayı sevmeyen genç kızlarımız dahi evlenmeden 1 gün önce kına gecesi yaparlar ve eğlenirler. Türk-İslam geleneğinde; kına, hem sağlık, hem...
  5. Etkileyici bir CV nasıl hazırlanır nasıl hazırlanmalı kızlar

Kızlar işsizim bir kaç yere cv göndereceğim ama, etkileyici güzel ve ikna edici bir cv nasıl hazırlanır tam olarak bilmiyorum. Bu konuda sizden yardım bekliyorum. Sağolun.
  6. Tiramisu Nasıl Hazırlanır...

İtalyanların en ünlü tatlılarından biri olan Tiramisu, Mascarpone peyniri ile yapılınca daha bir güzel olur. Tramisu yapacaksanız mutlaka mascarpone peyniri bulmalısınız. Eğer yaşadığınız bölgede Mascarpone peyniri bulamıyorsanız paket labne peynir de kullanabilirsiniz. Tramisunun kelime anlamı "kaldır beni" manasına gelir. Tiramisu Malzemeleri: 1 paket kedi dili (24 adet) 400...
  7. lahmacun içi nasıl hazırlanır

Kızlar, lahmacun içi nasıl hazırlanır ? Bana kendi tarifinizi en ince ayrıntısına kadar verebilir misiniz. Öyle sağdan soldan bilgi istemiorum. sizin tarifiniz nasıl onu söyleyin bana tek tek :)
  8. Adaçayı Nasıl Hazırlanır ?

Adaçayı yapılışı Adaçayı nasıl hazırlanır Özellikle kışın sıklıkla tüketilen adaçayı nasıl hazırlanır, buyrun makalemizden öğrenelim melekler :) Adaçayının hazırlanışı Yarım veya bir tatlı kaşığı dolusu ince kıyılmış kuru yaprak, bir su bardağı dolusu kaynar suyla haşlanır ve üstü kapalı olarak 10 dakika demlendikten sonra süzülür. Günde 2-3 bardak içilir. Taze bitki kullanılması...
  9. Yaş Tarhana Nasıl Hazırlanır ?

Bu konu; yaş tarhana nasıl yapılır hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, Eylül ayı kışlık hazırlıkların en yoğun olarak yapıldığı aydır. Çıkış zamanına göre yapılan reçellerin, marmelatların yanısıra artık azalmaya başlayan lezzetli domateslerden, kırmızı biberlerden kışlık konserveler, salçalar yapılır. Kışlık kahvaltılık ezmeler yapılır. Kışın soğuğunda ilaç gibi gelen...
  10. kına saça nasıl yakılır

Melekler, saçım çok cansızlaştı. Tavsiye üzerine kına yakmaya karar verdim ama nasıl yakacam bilmiyorum, bilen var mı ?
Tags: Add Tags

Sayfayı Paylaş

Meleklermekani.Com misafirleri bu sayfayı şunları arayarak geldiler :

1. saça kina nasıl yakilir

,
  2. saça kına nasıl yapılır

,
  3. kına saça nasıl yakılır

,
  4. kına nasıl yoğrulur,
  5. kina nasil hazirlanir,
  6. saça kına nasıl hazırlanır,