gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.213
    Ödül Puanları:
    113

Kıraç - Hayalimdeki Resim

Konu, 'J-K Harfli Şarkılar' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

O Anda Anladım Olmuyor Sensiz Buda ilk Günü ağladım Sessiz Alışmak Çok Zor Sensizliğe,İmkansız
    Her Yerınde Sen Varsın Bu Evin

Duyuyorum ''Pişmanım '' Dİyor Sesin
    ACılar Benim Artık,Acılar
    Görücekmiş Gibi Seni Gözlerim
    Tutacakmıs Gıbı Seni ellerım
    Ama Yoksun sen

Sen Benım Nefesım
    Hayalımdekı Resım
    Aşkı Anlatan Sen mısın?
    Hiç Batmayan Güneşim
    Bitmeyen Hasretim
    Hayatttakı Tek Eşim

Ve Bir Şarkı Usulca dökülen dudaklarımdan
    Böylemı Başlamıstık Senınle böylemı Bıtecektı?
    Herseyımı Verdıgım o Sevgılım
    Bırakıp Gıdecektı
    Çıkıverıcekmıssın Gıbı Çerceveden
    Usul usul Yaklaşıp yanıma
    Sarılıverecekmişsin O anda Boynuma....

Kıraç - Hayalimdeki Resim konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Kıraç

Kıraç

istanbul iskender kıraç istanbul iskender kiraç 1972 Yılında Kahramanmaraş�da doğdu. Öğretmen olan babasının görevi nedeniyle 10 yaşına dek Kahramanmaraş ve köylerinde yaşadı. 1982 yılında babasının tayini çıkınca ailesiyle İstanbul�a yerleşti ve eğitimine İstanbul�da devam etti. Küçük yaşlardan itibaren müziğe karşı ilgi duyan Kıraç'a ilk desteği bağlama çalan babası verdi. Bağlama ile...
  2. resim

resim

yemek tariflerinin yaninda resimleride olsa cok daha guzel olur bence...cunku cogu zaman resim olmayinca tarifide es gecebiliyoruz ama resminide gorunce karar verip yapabiliyoruz....yani kendi adima konusiyim da...
  3. Ressam

Ressam

İlim ve hikmete, güzel sanatlara, mimariye, dekorasyona, geometriye ya da bu meslek sahiplerine; hanım ve çocuğa, aşk ve hayranlığa, İtibar sahibi bir ressam görmek hak sözü dinlemeye, görüş ve düşüncesi tutarlı kimseye, nesil ve maldan nasibi olan ve illmin her şubesinden haberdar olan kimseye yahut emir ve yasak koyma yetkisi olan insana, Ressam görmek bazen yalana, korkulu ve tehlikeli...
  4. Funda & Kıraç

Funda & Kıraç

işte süper ikili diyebileceğim bi çift sanat olarak tabiii... İKİLİ OLMAK DEZAVANTAJA DÖNDÜ! KISA SÜRE ÖNCE 'ZAMANIN ELİ' İSİMLİ YENİ ALBÜMÜ PİYASAYA ÇIKAN FUNDA ARAR KONUK OLDUĞU RADYO HİTMİX'DE ÇARPICI AÇIKLAMALARDA BULUNDU... 'Zamanın Eli' albümüyle adından söz ettiren Funda Arar: Kıraç'la ikili gibi algılanınca şahsi işlerimiz görünmedi. Bu durum ikimiz için de dezavantaja dönüştü........

Sayfayı Paylaş