gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.218
    Ödül Puanları:
    113

Kıraç - Ya Seninle Ya Sensiz

Konu, 'J-K Harfli Şarkılar' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

Ya Seninle Ya Sensiz Ya hep ya hiç sevgilim Ya seninle ya sensiz
    Olamaz başka biri
    Ya seninle ya sensiz

İstersen öldür beni
    İstersen güldür beni
    Gün gibi güneş gibi
    Ya seninle ya sensiz

Yalnız bir mevsim değil
    Yalnız bir bahar değil
    Her zaman her yerde bir
    Ya seninle ya sensiz

İstersen öldür beni
    İstersen güldür beni
    Gün gibi güneş gibi
    Ya seninle ya sensiz

Olmasada sevenim
    Ağlayanım gülenim
    İlk sözüm son yeminim
    Ya seninle ya sensiz

Kıraç - Ya Seninle Ya Sensiz konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Kıraç

Kıraç

istanbul iskender kıraç istanbul iskender kiraç 1972 Yılında Kahramanmaraş�da doğdu. Öğretmen olan babasının görevi nedeniyle 10 yaşına dek Kahramanmaraş ve köylerinde yaşadı. 1982 yılında babasının tayini çıkınca ailesiyle İstanbul�a yerleşti ve eğitimine İstanbul�da devam etti. Küçük yaşlardan itibaren müziğe karşı ilgi duyan Kıraç'a ilk desteği bağlama çalan babası verdi. Bağlama ile...
  2. Deniz Seki - Sen Bensiz Ben Sensiz

Deniz Seki - Sen Bensiz Ben Sensiz

Dışarıda bir yaz yağmuru Ya sokaklar sensiz bensiz Akşam olmuş ılık rüzgar Loş ışıklar sensiz bensiz Bir masalmış geçen yıllar Kaç yaprak var elimizde Aşk bir rüyaymış uyandık Adı kaldı dilimizde Ses vermiyor çalgıları Tavernalar sensiz bensiz Masamızda yabancılar Hatırlar sensiz bensiz
  3. Sensiz Seninle dolup Tasmak

Sensiz Seninle dolup Tasmak

Hatiralardan, bir cercevedeki cansiz fotografdan ibaret degilsin.. Sen yüregimdeki o solmayan güle es degersin.. Gözlerimin arayip bulamadigi, koca bosluk degilsin.. Sen kalbimin derinlerindeki o tahta sahipsin.. Gözden irak olan, gönüldende irak olur diyorlar.. Sevda atesim söner, kül olur saniyorlar.. Seni bana unutturmak istiyorlar.. Farkinda degiller.. Sen BENsin.. Benden Beni...
  4. ne seninle nede sensiz

ne seninle nede sensiz

yok olmuyor ben sana inanamıyorum sayende şaşkınım ve gecelerce ağlarım ne seninle nede sensiz denedim olmuyor çaresizim en sonunda sildim attım söküp aldın içimden ismini bana bunu sen öğrettin sende beni böyle sildin yinede içimde bir acı senden kaldı... ne seninle nede sensiz denedim olmuyor çaresizim en sonunda sildim attım söküp aldın içimden ismini bak gözlerime...

Sayfayı Paylaş