gebe
  1. sevil-78

sevil-78 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0

Kırgınım işte

Konu, 'Resimli Aşk Şiirleri' kısmında sevil-78 tarafından paylaşıldı.

Sözcükler anlamsız kaldı bugün

Kelimeler yetmedi sevgimi anlatmaya
    İnanmadın belki de yanlış anladın
    Düğüm attı yüreğime sözlerin
    Kalbim yorgun gözlerim buğulu
    Küsmedim ama kırıldım sana bugün
    Uzağındayım artık herşeyin
    Aşkının sevginin sesinin
    Kaderime sebep sevdan
    Rüyaların en güzeli yaşanan
    Unut ne varsa dünden kalan
    Küsmedim ama kırıldım sana bugün
    Özlem sevmekti yokluğunda
    Hayalinse özlemimdi sensizliğimde
    Seni sensiz de yaşarım ben hasretinle
    Küsmedim ama kırgınım sana[​IMG][​IMG]

alıntı

Kırgınım işte konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Cümlelerim bile kırgın sana

Cümlelerim bile kırgın sana

Daha yolun başındayım,kararlıyım..Çok şey var bilmediğin!Beni üzen yıllar değil,bitmeyecek sevgiler görmediğin...Gittim,belki gözünde aşk hainiydim...Ama sendin farketmemiş olsanda yolu gösteren bana!Öyle acıdı ki içim söylediğin sözlere,öyle kırıldım ki...İstesemde toparlayamadım parçalarımı bi daha!Bir özürünü bekledim,bir çabanı ama göremedim!Anladım sonunda sen yalandan ibarettin...Şimdi...
  2. Kırgınım....!

Kırgınım....!

Kırgınım Beni yüreğime kırgın bırakan herkese; Bir şehre, Bir dünyaya, Bu dünyanın, tebessümü unutmuş insanlarına, Sözlerini, dillerinde yüreklerin katili olarak besleyenlere…. Bir çocuk gibi Yüreğimin elinden tutup, sadece onunla oynamak istiyorum, Vefayı sadece o’ndan ummak ve ona vefalı olmak istiyorum… Kırgınım, Elimden oyuncağımı alanlara, Yüreğimle oynadığım oyundan...
  3. Kırgınım Aşk'a...

Kırgınım Aşk'a...

KIRGINIM AŞKA Aslında bende biliyorum konuşacak bir şeyimizin kalmadığını ve paylaşacak bir şeyimizin ortada olmadığını. Yine de yüreğimden gücümün yettiği yere kadar sana sesleniyorum,bunları yazıyorum sana. Bugün sana olan kırgınlığımı rafa kaldırdım,sevgimi aldım avuçlarımın arasına,ona sığınıyorum. Cümlelerim kısa,kelimelerim buruk,gülüşlerim yalan ve kalbim kırık ama yazıyorum...
  4. Kırgın Çiçekler Dizi Konusu

Kırgın Çiçekler Dizi Konusu

kırgın çiçekler oyuncu kadrosu,kırgın çiçekler hangi kanalda,kırgın çiçekler ne zaman başlıyor Ntc Medyadan yepyeni bir gençlik dizisi daha izleyici ile buluşmak için gün sayıyor. Kırgın Çiçekler dizisi yakında ekranlarda olacak. Kırgın Çiçekler dizisi Oyuncu kadrosu için oyuncu seçimleri ve görüşmeleri devam ediyor. Kırgın Çiçekler dizisi Oyunvu kadrosu netleştiğinde sizlere ayrıntılı...

Sayfayı Paylaş