gebe
  1. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Kırık Taşlar Kitabının Yazarı

Konu, 'Bunları Biliyor musunuz ?' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

Kırık Taşlar Kitabının Yazarı Kırık Taşlar Kitabını Kim Yazdı
    Bir genel kültür bilgisi olarak Kırık Taşlar kitabının yazarının kim olduğunu paylaşıyoruz melekler :)

Kırık Taşlar Kitabını Heraklitos Yazmıştır.

Efesli Heraklitos filozof.Efes'in yerlisi olduğu ve babasının adının Bloson olduğu gibi detaylar dışında hayatı hakkında pek az şey bilinmektedir. Batı felsefe tarihinde dinamik bir felsefî sistem ortaya koyan ilk kişidir.

Kırık Taşlar Kitabının Yazarı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Serenad Kitabının Yazarı

Serenad Kitabının Yazarı

Serenad Kitabının Yazarı Kimdir serenad kitabının yazarı Merak edenler ve öğrenmek isteyenler için Serenad kitabının yazarının kim olduğunu açıklamak istiyoruz melekler :) Serenad Kitabının Yazarı Zülfü Livaneli'dir. Zülfü Livaneli Türk özgün müzik sanatçısı, senarist, politikacı, yazar ve yönetmendir. Zülfü Livaneli Ankara Cumhuriyet Lisesi mezunudur. Daha sonraki tarihlerde ABD...
  2. Germinal Kitabının Yazarı Kimdir

Germinal Kitabının Yazarı Kimdir

Germinal Kitabının Yazarı Kimdir ? KJızlar Germinal Kitabını alacam aMA YAZARININ ADINI MERAK ETTİM KİMDİR Germinal Kitabının Yazarı
  3. Ezilenler Kitabının Yazarı Kimdir

Ezilenler Kitabının Yazarı Kimdir

Ezilenler Kitabının Yazarı Kimdir? Merhaba millet Ezilenler Kitabının Yazarı Kimdir yazarın adını bilenler yazsın lütfen.
  4. Kırık Taşlar Kitabının Yazarı Kimdir

Kırık Taşlar Kitabının Yazarı Kimdir

Kırık Taşlar Kitabının Yazarı Kimdir lütfen yazarın adını biliyorsanız yazın be kardeşim
  5. Suçluyorum Kitabının Yazarı Kimdir

Suçluyorum Kitabının Yazarı Kimdir

Suçluyorum Kitabının Yazarı Kimdir arkadaşlar bu kitabı okuyan varsa aranızda bana yazarın adını yazsın.

Sayfayı Paylaş