gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Kırklareli'de Burs Veren Kurumlar

Konu, 'Faydalı Bilgiler' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

Kırklareli'de Nerelerden Burs Bulabilirim? Kırklareli'de Burs Veren Kurumlar

Kırklareli'de burs almak isteyen Melek'lerimiz ve misafirlerimiz için, bu sayfamızda Kırklareli'de burs veren kurumlar hakkında bilgi veriyor ve bu kurumların iletişim bilgilerini de paylaşıyoruz arkadaşlarım.

Kırklareli'nde burs alabileceğiniz kuruma ait bilgiler;

- Hızırbey Eğitim ve Kültür Vakfı
    Adres: Karakaş mah. Karakaşbey sok. Uçarlar İşhanı No:16
    Telefon: 2121329

2. ünzile şen

ünzile şen Forum Okuru

Lüleburgaz da kimya bölümünde okuyorum.kredi veya burs almıyorum.ailem ancak yurt paramı karşılaya biliyor ailemde bir kardeşim daha okuyor.eğer dikkate alıpta msjimi okursaniz çok mutlu olurum.ölmesine yazılmış bir yazı değil.teşekkür ederim.

Kırklareli'de Burs Veren Kurumlar konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Bayburt burs veren kurumlar

Bayburt burs veren kurumlar

Bayburt burs veren yerler Bayburt burs veren kurumlar Merhaba Melek'lerim, az önce bir misafirimiz "Bayburt'dan kurs alacağım yerler hakkında yardım istiyorum" demiş. Biz de bu yazımızda hem o misafirimize, hemde siz melek'lerimize Bayburt burs veren kurumlar hakkında bilgiler aktarıyoruz. Bayburt'ta Nerelerden Burs Bulabilirim? Bayburt'ta aşağıdaki kurumlardan burs...
  2. Kayseri Burs veren kurumlar

Kayseri Burs veren kurumlar

Kayseri'de Nerelerden Burs alabilirim Kayseri Burs veren kurumlar Kayseri'den burs almak isteyen Melek'lerimiz ve "Kayseri'den nereden burs alabilirim?" diyen misafilerimiz için, bu sayfamızda Kayseri'de burs veren kurumların listesini sunuyoruz arkadaşlar. Kayseride burs veren yerler şu şekildedir: Erciyes Üniv.Vakfı Erciyes Üniv. Rektörlüğü Erciyes Eğitim ve Hiz Vakfı...
  3. Kastamonu Burs Veren Kurumlar

Kastamonu Burs Veren Kurumlar

Kastamonu'da Nereler Burs Veriyor Kastamonu'da Nerelerden Burs Alınabiliyor Kastamonu'ddan burs almak isteyen ve bu konuda bizden yardım isteyen misafirimize ve o misafirimiz gibi Kastamonu'dan burs almak isteyen tüm arkadaşlarımıza, bu yazımızda Kastamonu'da burs veren kurumları paylaşıyoruz Melek'ler. Kastamonu'da Aşağıdaki kurumlardan bur imkanı sağlıyabilirsiniz arkadaşlar....
  4. Kocaeli Burs veren Kurumlar

Kocaeli Burs veren Kurumlar

Kocaeli Burs veren Kurumlar Kocaeli'de Burs veren Kuruluşlar "Kocaeli'de Nerelerden Burs Alabilirim" diyen misafirimiz için ve Kocaeli'de burs almak isteyen tüm arkadaşalrımız için bu yazımızda Kocaeli'de burs veren kurumlar hakkında bilgi veriyoruz Melek'lerim. Kocaeli'de burs alabileceğiniz kurumlar ve adresleri şu şekilde; Körfez Eğitim veKültür Vakfı Ağadere Cad. Ahinler...
  5. Zonguldak'ta Burs Veren Kurumlar

Zonguldak'ta Burs Veren Kurumlar

Zonguldak Ta Nerelerden Burs Alınır Zonguldak Ta Nerelerden Burs Veren Kurumlar Zonguldak'ta bulunan öğrenci meleklerimiz için burs alabilecekleri yerlerin ikletişim bilgilerini sizlerle paylaşmak istiyoruz. :) Zonguldak ta Burs Alabilceğiniz Vakıfların isim listesi aşağıdadır. *Yurtbay Eğitim Vakfı Ankara cad. No:171 Tel: 6150836 *Karadeniz Ereğli Eğitim Vakfı Bağlık mah.Şair Abay...

Sayfayı Paylaş