gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Kısa Anlamlı Sözler 2012

Konu, 'Güzel Sözler & Mesajlar' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

Kısa Anlamlı Sözler Kısa Anlamlı Sözler 2012
    Anlamlı sözler arayan tüm misafirlerimize ve tabi ki siz sevgili melek'lerimize, bu yazımızda yılın en yeni ve en güzel anmalı hoş olan kısa anlamlı sözleri sunuyoruz :)

Anlamlı Sözler

-Gün Birgün Sevdalanmış Geceye, Gecede Yakamoz Düşürmüş Denize, O Günden Bugüne Geceyle Gündüz Ayrılmaz Olmuş, Taki Güneş Tutulup, Gölge Düşürene Dek Sevdalarına.

-Zaman Geçtikçe Daha Çok Bağlanıyorum Sana, Bir Gün Bir Yerde Bir Şekilde Yollarımızın Ayrılacağını Bilsemde, Nerede Olduğunu Öğrenmesemde, Yaşayacaksın Hep İçimde.

-Seni Bir Goncayken Sevdim, Şimdi Gül Oldun, Seni Bir Yağmur Damlasıyken Sevdim Şimdi Göl Oldun, Ben Mi? Ben Bu Çöldeyim Şimdi, Sende Serabım Hiç Dokunamadığım.

-Yine Sıçrayarak Uyandım Uykumdan, Ağlayasıya Özlemiştim Seni, Bir Özlemki Birikmişti Gözkapaklarımda, Dokunsalar Ağlayacaktım İnan, Neye Yarar Gökyüzünde Güneş, Sen Yokken Yanımda.

-Neden Zor Bu Kadar Seni Sevmek Ve Bulamamak, Dokunmak İstedikçe Uzaklaşmak, Düşündükçe Unutmak, Neden Bu Kadar Zor Seni Sevdiği Halde Söyleyememek, Hep Bir Şeyler Gizlemek,Sana Sahip Olacağım Yerde Seni Kaybetmek.

-Seni Sevdiğim Kadar Yaşasaydım; Ölümsüzlüğün Adını Aşk Koyardım.

-Kimileri Vardır Aşkın En Yücesine Layıktır, Kimileri Vardır Aşkın En Yücesini Versen De Aşağılıktır

-Ilık Bir Rüzgar Esti, Nereden Geldi Bilmiyorum. Nereye Gidiyorsun Diye Sordum Özlenen Herşeye Dedi O An Aklıma Sen Geldin Çünkü Özlenen Bir Tek Sendin.

-Sen Herzaman Nerede Olursam Olayım, Ne Düşünürsem Düşünüyüm Her An Kalbimdesin, Seni Ne Kadar Sevdiğimi Kelimeler İle Anlatamam, Ama Şunu Bil Seni Seviyorum.

Kısa Anlamlı Sözler 2012 konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Kısa anlamlı mevlana sözleri

Kısa anlamlı mevlana sözleri

Hz. Mevlana'dan kısa ve anlamlı özlü sözler arkadaşlarım. Ekme günü gizlemek toprağa tohumu saçmak günüdür. Devşirme günüyse tohumun bittiği gündür,karşılığını bulma günüdür. Saman çöpü gibi her yelden titrersin. Dağ bile olsan, bir saman çöpüne değmezsin. Üzerinde pek çok meyveler bulunan bir dalı, meyvalar aşağı doğru çeker. Meyvasız bir dalın ucu ise, servi ağacı gibi havada olur. O...
  2. kısa anlamlı sözler aşk

kısa anlamlı sözler aşk

kısa anlamlı sözler aşk aşk sözleri kısa 2012 kısa anlamlı sözler aşk 2012 Aşıklara ve gönlüne aşk düşenlere, aşkını dile getirmek isteyenlere kısa anlamlı sözler aşk sözleri sunuyoruz bu sayfamızda Melek'ler. Duygular vardır anlatılmayan sevgiler vardır kelimelere sığmayan bakışlar vardır insanı ağlatan insanlar vardır ki asla unutulmayan,işte sende onlardansın!!! » Hayat yokuşunu...
  3. kısa anlamlı sözler 2012

kısa anlamlı sözler 2012

kısa anlamlı sözler 2012 2012 kısa anlamlı sözler anlamlı kısa sözler 2012 Anlamı büyük olan ama söylemesi ya da yazması kısa olan yani kısacası; kısa ve anlamlı olan yeni sözler burada Melek'ler. bir bilmecem var çocuklar gibi oldu ama boş verin siz şmidi bunları, buyrun kısa anlamlı sözler 2012 modelleri burada Melek'ler. Yanağına düşen kar tanesi eriyip dudaklarına indiğinde ve o bir...
  4. kısa anlamlı sözler facebook

kısa anlamlı sözler facebook

kısa anlamlı sözler facebook facebook kısa anlamlı sözler kısa anlamlı sözler face Facebook sayfanızda ki arkadaşlarınıza ya da Facebook sayfasından asevgilinize kısa anlamlı facebook sözleri göndermek isterseniz, sizlere en güzel facebook kısa anlamlı sözler sunuyoruz Melek'ler. Facebookda “Ne düşünüyorsun?” alanına yazabileceğiniz güzel ve düşünce üzerine sözler Düşünüyorum o...
  5. Kısa Anlamlı Aşk Sözleri 2012

Kısa Anlamlı Aşk Sözleri 2012

kısa öz Aşk sözleri kısa aşk sözleri 2012 Kimi zaman insanın sevdiğine edeceği bir iki cümle, pek çok şeyi fazlasıyla anlatır melekler :) Eğer siz de az ve öz konuşmayı sevenlerdenseniz, aşağıda ki listede bulunan asevgi sözcükleri eminiz çok hoşunuza gidecektir :tik: Fazla büyütme kendini, en fazla sevebildiğim kadarsın dahası yok.. Güzellik; sadece güzel olan şeylerde değil, Güzel...

Sayfayı Paylaş