gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

kısa bayrak şiiri lütfen

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Bana kısa bayrak şiiri lazım, birkaç tane olsa daha iyi olur, şimdiden teşekkürler

2. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

kısa bayrak şiiri lütfen konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Atatürk şiirleri kısa

Atatürk şiirleri kısa

ATATÜRK Günlerden birgün 1881 19 Mayıs Selanik’te bulustu yerle gök Mutlu bir güneş doğdu karanlıklara Gök gözlü altın saçlı bir tosuncuk Gür kaşları altında gökler denizler Bozkır buğdayları gibi büyüdü Mustafa Ana toprak gibi dayanıklı güçlü diri Gözlerin en güzeli dalgalı şimşekli Yiğitlik korkusuz dağ yüreğinde Saçlarında yayla güneşleri Çıkageldi İstanbul’a ~Oğuz TANSEL~
  2. yerli malı haftası şiirleri kısa lütfen

yerli malı haftası şiirleri kısa lütfen

lütfen oğlum için kullanabileceğimiz yerli malı şiirleri haftasına özel kısa şiirler veya yazılar verir misiniz teşekkür ediyorum. herkese selamlar.
  3. Şanlı Bayrağımız İçin Kısa Bayrak Şiirleri

Şanlı Bayrağımız İçin Kısa Bayrak Şiirleri

Bayrak Şiiri Kısa Kısa Bayrak Şiirleri En son 19 Mayıs Gençlik ve Spor bayramı sebebiyle astık bayraklarımızı camlarımıza melekler :) Aslında kimse indirmese, sürekli takılı kalsa bayraklarımız, çekemeyenlere inat, değil mi ? İşte kısa bayrak şiirleri, işte şanlı bayrağımız... :) AL BAYRAK Dalgalan Bayrağım dalgalan, kan var üzerinde kan, Atalarımın emeğini düşünerek dalgalan! Ay'lı...
  4. kısa kısa İstanbul şiirleri lazım

kısa kısa İstanbul şiirleri lazım

Merhaba, bendeniz şiir tutkunu şiir koleksiyoneri olan biriyim. Sizden ricam güzel İstanbulla alakalı kısa şiirler. Eğer sitenizde varsa çok memnun olurum.Teşekkür ederim..
  5. bayrak ölçüleri hakkında yardım lütfen

bayrak ölçüleri hakkında yardım lütfen

ben a4 kağıdına bi türk payrağı çizicem ama bayrak ölçülü olucak ama bayrağın üstü çziili olmicak ben bayrağın sadece ölçüsünü istiyorum.

Sayfayı Paylaş