gebe
  1. tesadüf

tesadüf Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.943
    Ödül Puanları:
    0

Kışın hep birlikte burda toplanalım meleklerim

Konu, 'Ev Dekorasyon Önerileri' kısmında tesadüf tarafından paylaşıldı.

yuvarlak koltuk modeli Şömineli salon dekorasyonu
    Modern salon dekorasyonuna uygun bir koltuk modeli yuvarlak koltukar. Ama benim bursa asıl hoşuma giden duvardan sarkan ve koltuğun ortasına gelen şömine modelleri. Herkes otursun koltuğun başına birlikte hem ısınalım hem çay içelim hem sohbet edelim.

Kışın hep birlikte burda toplanalım meleklerim konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Hadi hep birlikte anneliğe hazırlanalım ...

Hadi hep birlikte anneliğe hazırlanalım ...

hayıt suyu içenler dopergin kullananlar Kızlar benim gibi evlat hasrati çeken çok arkadaşımız var burda biliyorum, derim ki burda hamilelik öncesi yapılması gereken dr. muayenesinden tutunda, yememiz, içmemiz, kilomuz, alışkanlıklarımız ve sporumuza kadar herşeyi paylaşalım, belki hatalı yaptığımız bazı konular vardır, birbirimizle fikir alışverişi yapıp bunları düzeltelim... Mesela ben, şu...
  2. Hep Birlikte Zayıflıyoruz

Hep Birlikte Zayıflıyoruz

hep birlikte kilo vererek yaza formda girmeye hazırmısınız kızlar :eller: bu başlık altında toplanıp kilolarımızı veriyoruz hadi bakalım hepiniz kilolarınızdan kurtulacaksınız kararlıyız, azimliyiz :26::26:
  3. Titiz melekler hadi burda toplanalım

Titiz melekler hadi burda toplanalım

melekler mekanının titiz melekleri emektar ev hanımları yeni gelinler. temizlğe dair ipuçlarımızı paylaşalım. nasıl temizlik yapılır kendimize özgü temizlik yöntemleri vs herşeyi paylaşalımconcon
  4. Hep birlikte zayıflıyoruzzz

Hep birlikte zayıflıyoruzzz

kızlarrr ramazan da bayramda bitti artııık diyet yapmamak için incecik belimizin olmaması için neyimiz eksikkk haydii hep beraber zayıflamayaaaa kendine güveveler sayfamıza bekliyoruzzzzzz :)
  5. Türkan Şoray Makyajı Nasıl Yapılır Hep Birlikte Öğrenelim Melekler

Türkan Şoray Makyajı Nasıl Yapılır Hep Birlikte Öğrenelim Melekler

Türkan Şoray Makyajı Nasıl Yapılır Türkan Şoray Makyajı Sevgili melekler, Türk sinema tarihimizde hem güzelliği hem de hanımefendiliğiyle ünlşü Türkan Şoray 'ın en büyük özelliklerinden birisi hiç şüphesiz güzel gözleri ve bakışları :)Eğer siz de o bakışları biraz olsun kendinizde yakalamak istiyorsanız, Türkan Şoray makyajı nasıl yapılır öğrenmek için konumuza bir göz atabilirsiniz.....

Sayfayı Paylaş