gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Kişiye özel kumanda

Konu, 'Küçük Ev Aletleri' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

Philips, kişiye özel dizayn edilmiş, kullanımı kolay ve gelişmiş teknolojisi ile dünya kupası takipçilerini özel bir kumanda ile buluşturuyor. Her marka cihaz ile kullanılabilen üniversal kumandanın yanındaki açacak ise dünya kupasını izlerken, yerinizden kalkmadan içeceğinizi açmanıza yarıyor. Her marka cihaz için tek kontrol çözümü sunan üniversal kumandanın yanında skor tablosu ve yedek pili hediye ediliyor. Menüler arasında gezinmek için özel bir tuşu olan Philips kumanda, pil zayıf gösterimi ile pillerin ne zaman yenilenmesi gerektiğini göstererek kullanım kolaylığı sunuyor.

Cihazın markasını otomatik olarak arayan Philips üniversal kumanda hızlı ve basit kurulum sağlıyor. DVD oynatıcılar için de kullanılan kumanda ile dünya kupası heyecanının keyfini çıkaracaksınız.
    Philips, kişiye özel dizayn edilmiş, kullanımı kolay ve gelişmiş teknolojisi ile dünya kupası takipçilerini özel bir kumanda ile buluşturuyor. Her marka cihaz ile kullanılabilen üniversal kumandanın yanındaki açacak ise dünya kupasını izlerken, yerinizden kalkmadan içeceğinizi açmanıza yarıyor.

Her marka cihaz için tek kontrol çözümü sunan üniversal kumandanın yanında skor tablosu ve yedek pili hediye ediliyor. Menüler arasında gezinmek için özel bir tuşu olan Philips kumanda, pil zayıf gösterimi ile pillerin ne zaman yenilenmesi gerektiğini göstererek kullanım kolaylığı sunuyor.

Cihazın markasını otomatik olarak arayan Philips üniversal kumanda hızlı ve basit kurulum sağlıyor. DVD oynatıcılar için de kullanılan kumanda ile dünya kupası heyecanının keyfini çıkaracaksınız.

Kişiye özel kumanda konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Emre Altuğ - Kişiye Özel

Emre Altuğ - Kişiye Özel

Kişiye özel bi gösterinin anısı var Elinde çantan kalbi kırıklarının içinde acısı var Bu bir pandomim yokki cümlesi Sakın beni arama Sen bu satırları okurken Ben çoktan çekip gittim şehirden Benden önce neysen şimdi osun İlacın ne tedavisi belli İçinde ben yokum zira Sana çoktan yazılmış sana bunun reçetesi Sakın beni arama Sen bu satırları okurken Ben çoktan çekip gittim şehirden Belki...
  2. yazılı özel kişiye özel avatarlar

yazılı özel kişiye özel avatarlar

melek yazılı nickler kişiye özel nickler kişiye özel avatar
  3. Kişiye özel google

Kişiye özel google

kişiye özel google googleler gogl . Gönül verdiğiniz takıma özel google aşağıdaki linki tıklayın en üstte sağda google özel var seçi tıklayın gelen sayfada renklerinizi seçin sloganınızı yazın hangi kulüp taraftarı olursanız olun fark etmez güle güle kullanın........ http://www.googleozel.com/kisisel/ .
  4. kişiye özel diyet

kişiye özel diyet

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  5. Diyet Kişiye Özeldir

Diyet Kişiye Özeldir

Kilomuz biraz artıp da eski kıyafetlerimize giremediğimizi fark ettiğimizde çoğumuz için ‘diyet’ yapma zamanı gelmiş demektir. Diyete başlamaya karar vermemizle, etrafımızda bir çok alternatif liste belirir. İnternet sitelerinde, gazetelerde, dergilerde, komşularda mevcut olan bu listeler saymakla bitmez. İsveç diyeti Mutluluk diyeti Mucize diyet Su diyeti Şeker diyeti 3...

Sayfayı Paylaş